| CravataAlbastra a întrebat:

Fetelor,vi s-a facut vreodata sex oral (v-a lins acolo jos) un baiat? Cum este? Va place? Povestiti experienta.
Daca nu, ati vrea sa experimentati acest lucru vreodata?
(sunt fată big grin )

10 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Da, pai un barbat trebuie sa fie si limbut! Daca nu stie asta, nu stiu daca are sansa sa faca ceva in pat cu o femeie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Asta depinde, de ceea ce simti tu la gandul asta. Fiecare corp e diferit. Experienta mea a fost una asa si asa pentru ca ma incordez foarte repede si raman incordata. Dar nu ma incordez din cauza feeling-ului, ci pur si simplu asa reactioneaza corpul meu, dar senzatia e chiar ok. Stii cum se spune: fiecare are experienta diferita.winking Sa ai o zi buna. happy

| Lule a răspuns:

E foarte placut, e singurul lucru pe care-l pot spune.

| Toteu78 a răspuns:

Dacă nu experimentezi tu singură, adica cu partenerul tău nu ai cum să ți dai seama. Și trebuie să stie si el ce și cum să lingă, altfel nu prea îți place. Și la bărbați e la fel. Nu înseamnă că dacă o iei in gura ca pe o pastilă de supt pentru gât știi să faci oral. Trebuie sa știi ce sa faci si cu limba, cum si cât să o bagi in gură, etc. Eu unul, personal nu prea ma omor să mi se facă un blowjob pentru că nu prea am găsit femei in stare sa mi dea ceea ce vreau. Însă da, prefer și îmi place să fac oral unei femei, pentru că o văd ca moare de plăcere.

| Secret5 a răspuns:

Este foarte frumos, cel puțin din experientele mele! Eu nu mă inversez, ba chiar devin mult prea moale, mă poate manevra precum o păpușă!

| CravataAlbastra explică (pentru Secret5):

Iubitul tau ti-a facut asta? La initiativa lui sau a ta?

| Secret5 a răspuns (pentru CravataAlbastra):

De cele mai multe ori a lui

| Secret5 a răspuns:

Încordez*