| VeleaDennis15 a întrebat:

Fetelor, vi s-a întâmplat ca în timpul sexului, vaginul să scoată diverse sunete? Adică să iasă aer și să se audă ca un *pârâit*? Vi se întâmplă asta la fiecare contact?

5 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Băi perversule!, încetează cu întrebările astea că îţi închid contul!
Da nu îţi e şi ţie puţină ruşine? Crezi că dacă nu te văd nu ştiu unde stai?

| EmanuelKant a răspuns:

Vaginul tau scoate sunete cand faci sex?

| Tina1999 a răspuns:

Da se intampla in unele pozitii sa iti intre aer si cand impingi il scoti...dar nu se intampla mereu.

| Squal a răspuns:

Fura curent omu