| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor vi se pare ciudat la un baiat o chesti uite si mie mi se pare ciudat dar am mai vazut cazuri si la alte intrebari si eu cred ca e ceva normal.

deci ce credeti fetelor despre un baiat care ar vrea atunci cand face sex cu o fata sex oral?

nu ma refer sa pun fata sa il satisfaca doar.

eu ma refer ca baiatul sa o linga sa o satisfata la pasarica si la gaurica de la funduletz si dupa sa o puna pe ea sa continue

credeti ca e ceva anormal?
si ce marime va place la un baiat cm?big grin
funda!

5 răspunsuri:
| zuzu a răspuns:

Nu inteleg nimic.

| DarQueen a răspuns:

Nu cred...bă frate, eşti penibil, pe lângă faptul că nu ai pic de dicţie în ceea ce scrii.
Ca răspuns, întoarce-te la site-urile tale şi vezi să nu te prindă mămica sau tăticu.

| Laura46 a răspuns:

Esti pustan.acum descoperi sexul. avand in vedere ca fiecare face ce vrea in ziua de azi.nimic nu mai e anormal.dar de ce sa o pui pe ea sa continue? tu nu stii s a termini pana cand ea atinge placerea?

| BlackNightVizionz99 a răspuns:

1. Esti prost 2. Nu sti sa scrii. si nu inteleg nimic 3. Esti Copil de 15 /16/17/18 etc. Si esti Un prost Nu sti sa folosesti tastele Mai bine Du-te in spate la curte/bloc si Iati Un pistol Sa te omori Singor esti uN Om but copile Fara Aminti big grin

| VulpiXd a răspuns:

Doamne mare iti e gradina cu prea multi obsedati si distrusi in ea rolling on the floor)