| ZoltanSzabo17 a întrebat:

Fetelor, voi aveți vise din alea erotice, cu tendințe perverse? Aveți fantezii perverse pe care nu le-ați experimentat încă, dar care v-ar tenta dacă s-ar ivi ocazia? Și dacă tot sunteți fete inteligente, puteți să spuneți și ce fantezie/ii aveți (just curious) happy

7 răspunsuri:
| Necunoscut112 a răspuns:

Nu, noi n+avem fantezii, visam doar ponei si inorogi. Dar ne poţi spune tu care sunt fanteziile tale, te ascultăm.

| ZoltanSzabo17 explică (pentru Necunoscut112):

Am o fantezie... să fiu legat de pat și la ochi și să urineze intens pe chipul meu denysse94 în timp ce ea îmi face masaj bucal happy
Tu ce fantezii ai, că nu ai spus happy

| Necunoscut112 a răspuns (pentru ZoltanSzabo17):

Astea deja sunt fetişuri, nu simple fantezii. Eu am d-astea clasice: să fac sex în natură (in pădure şi pe plaja/în apă).

| ZoltanSzabo17 explică (pentru Necunoscut112):

Bine, am enumerat doar unul dinre ele, eu având mai multe, doar că acela mi-a trecut primul prin gând.
Și mie mi-ar plăcea să mă dezvirgineze două adolescente într-un tufiș la marginea pădurii, sau pe o plajă happy

| IamJoKeR a răspuns (pentru Necunoscut112):

Și ti-ai îndeplinit fanteziile?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da avem vise. Visez să fiu într-o pădure de brazi, legată de un pat și un unicorn alb cu pete albastre să mă **** cu cornul în timp ce mănâncă trandafiri negri. Trebuie doar să mă duc într-o pădure și să am grijă să nu mă întâlnesc cu lupul sau cu vânătorul.

| MaTeOGG a răspuns:

Pe bune? Sunt baiat, dar toata lumea are fantezii. Adica e ceva normal, ex, stiu pe cineva care are un fetis ce consta in urinarea pe paetener. Altii au feet... Exista multe, si unele personale.