| agnesss a întrebat:

Fetelor voi cand stati deasupra obositi?

Răspuns Câştigător
| IloveME a răspuns:

Depinde cateodata da, cateodata nu!
Depinde de starea din acea zi, cat de obosita sunt si de cat timp sunt eu cea care este sus!

5 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Nu, femeile sunt papusele mici pe baza de arc. Le rasucesti si merg incontinuu. Perpeetum mobile.

| Demonull a răspuns (pentru Seby90):

rolling on the floor))unde e butonul de oprire? laughing))dar sa se opreasca toate macar pentru o zi

| Seby90 a răspuns (pentru Demonull):

Dar-ar dracu, da peste ce fumei ai dat tu frate? Fa-mi si mie cunostinta cu ele straight face!

| Raiiiisa a răspuns:

Cred ca fiecare oboseste la un moment'dat.

| danden a răspuns:

Sti ca barbatii mai au experiente din acelea ca prind o gagica care e ca lemnul in pat, eh asa si noi, daca tipul e bleg rau si nu ajuta cu nimic obosim, dar depinde si de conditia fizica. Si cum a mai zis pe aici cineva la un moment dat obosim si noi, la fel ca si barbatii