| Dominicc a întrebat:

Fetelor!, voi cand vedeti un baiat pe strada la ce va uitati? am auzit ca si fetele se uila la fundul baietilor sau ceva de genu. La ce va mai uitati?

si inca ceva.

ce prferati?

unu mai slabut sau unu mai grasut?

Doar alegeti nu si comentati

32 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Ehhh... faza cu fundul e cam adevaratalaughing dar nu stiu de ce
altceva.la par, la maini, la ochi
potrivit, dar e dragut sh unul slabut

| NickiMinaj a răspuns:

Just three words: inalt, brunet, corp big grin

| stresu a răspuns:

Ummm, daca e vorba strict de fizic cat nu mananca pui mi se rupe cum arata, desi nu pot sa mint ca nu mai intorc capul cateodata. Primul lucru, chiar daca suna a stereotip il reprezinta ochii, si nu atat culoarea, cat "sclipirea" din ei din care iti dai seama daca are rost sau nu sa deschizi gura. Daca dau doar de o privire bovina in care nu am ce citi, putin probabil sa vreau sa ma uit la restul;
La chestia cu fundul mi s-a intamplat de vreo 3 ori, o data in circumstante prea dubioase pentru a fi mentionatelaughing
in rest slabut, grasut, irelevant - sa poate sa ma tina de voraba 4 ore pe putin fara sa ma plictisesc si deja trece testul nr. 1

| Denisa a răspuns:

Sincer? la haine! Prefer unu mai musculos.

| AndutzaAndu a răspuns:

@Ruxy, tu preferi un cocalar?straight face
Acum revenind la întrebare, prima dată mă uit la faţa lui, să fie drăguţ. La ochi mă uit mai ales.
Şi... prefer un băiat între slăbuţ şi grăsuţ, dar dacă nu există la întrebarea ta "undeva pe la mijloc" aş alege slăbuţ.

| lextim a răspuns:

Pe mine si prietenle nu ne intereseaza deloc fundul.
eu ma uit la un baiat daca e dragut evident, epilatlaughing, daca are freza faina, imbracat bine, bronzat si nu schilod sau indesat. trebuie sa fie putin lucratwinking

| вяυηєтα a răspuns:

Buna. Cred ca majoritatea fetelor ne uitam la fatathinking Eu nu am un stereotip gen "inalt, cu ochi si par nu stiu cum"...Desi tind sa plac baietii cu ochi albastri, prietenul meu actual are ochi caprui, dar e super dragut. Cat despre partea cu fundul, eu nu ma uit decat iese tare in evidentahee hee Nu conteaza daca e slabut sau grasut (bine, acum nu exagerat), doar sa ma atraga de la prima vedere. Si bineinteles, sa aiba foarte mare grija de look-ul luiwinking

| Kittynika a răspuns:

Eu ma mai uit si la ochii lor...si sa fie potrivit nici salbut nici grasut.

| ClaraZ a răspuns:

Pai imi sar in ochi astia imbracati cat de cat bine si ingrijiti big grin

| ClaraZ a răspuns:

Aaaa.si intre slabut si grasut.Nu conteaza, doar sa ma simt bine langa elwinking

| RaluE a răspuns:

La ochi lui si daca este ingrijit. Cat despre 'slab-gras'...nu prefer nici scandura, dar nici balenuta, mai bine intre.

| Gosh. a răspuns:

Prima data ma uit la fata.
Imi plac baietii slabi. Chiar am o obsesie cu baietii foarte skinny happy

| Jeremy1 a răspuns:

Ruxy, tu tocmai ai descris un cocalar. =/

| Nimicdespus_7705 a răspuns:

La ochi si zambet. Daca e mai inalt, nu foarte slab, brunet si cu ochii mari.atunci e perfect

| nellyneliana a răspuns:

Eu prima data ma uit la unghiile de la maini, apoi, la pantofi sau adidasi, dupa caz... ...mai grasut.

| ladygaga a răspuns:

Eu niciodata nu ma uit la fundul unui baiat. Poate ei se uita la al nostru.

Prima data ma uit la ochilove struck apoi imbracaminte, frizura etc.
Dar prima data ochii tongue

Dintre unul slab si gras, normal ca as alege pe cel slab pentru ca si eu sunt slaba.

| Linna a răspuns:

La ochi.

Dupa la cum e imbracat, sa nu fie f gras.

| Anna_6465 a răspuns:

De cele mai multe ori la fata.Cum arata.ASPECTUL.Nu as prefera nici un schilod(tinand cont ca eu nu sunt schiloada) dar nici la unu de 100 de kg.

| anna7_4794 a răspuns:

Prima data, eu ma uit la cap deoarece uneori iti poti da seama si ce fel de om este dupa fata. In nici un caz nu ma uit la spate.

| NeverTheLess a răspuns:

Sincer? Eu una ma uit la buze. Nu stiu de ce, dar am o obsesie cu buzele baietilor laughing. Sa nu fie nici prea subtiri, nici prea groase, rosiatice love struck vai vai.

Prefer ceva intre slabut si grasut. happy

| MeduzaInaripata a răspuns:

Pai, fata e foarte importanta, adica sa fie dragut day dreaming, sa nu fie cocalar, sa fie mai slabut, dar nu schilod...si nu cred ca m-as uita la fundul luistraight face...

| walk a răspuns:

Eu ma uit la dantura imbracamite si aspect,, prefer unul inalt si slabut

| patty32 a răspuns:

rolling on the floor)
Daca as vedea o fata care se uita la fundul baiatului as rade mult de totlaughing
Eu ma uit la fata lui, in general la ochi prima datahappy

| Ruxy_3928 a răspuns:

Eu la un baiat cand ma uit pe strada imi place sa fie curat cu parul facut imbracat la moda de ex pantaloni 3 sf de blugi si un tricou roz cu dungi sau fara dungi si daca ar avea si ochelari dinaceia cum se poarta acum si sa mestece guma orbit si sa nu fie grasutz dar nici schilod si sa aiba bretonu intr-o parte si tepi laughing si nu m-as uita la fund in nici un cas big grin

| cristinna1919 a răspuns:

Eu ma uit la fata si la corp. Si prefer un baiat 'bun', facut (fotbalist) laughing))

| ata a răspuns:

Eu sincer ma uit la fata si corp iar dupa aceea ma uit la papuci laughing sa vad daca sunt curati atunci e si el curat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand vad un baiat prima data ma uit la fata lui sa fie simpatic, dragut. di ma mai uit la abdomenul baietilor, adica nu neaparat sa fie ft "lucrat" dar sa arata bune; si da eu prefer baietii mai slabuti
dar nu totul depinde de felul in care arata o persoana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai la fata luibig grin sa fie dragut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mama tricou roz zici ca e gay...sa fie hip-hop-er sau macar sa se imbrace ca unul

| alina_8356 a răspuns:

Pai nu stiu. sa fie putin dragut sa aiba o sclipire. nu stiu ceva al lui care sa imi ia ochii happy nu neparat la fundul luilaughing la mine nu asta conteaza. si logic sa nu fie gras sau obez laughing sa am ce vedea la el, nu sa ma uit cu "scarba" si sa am si ce discuta eu el