| HiTman08 a întrebat:

Fetelor, voi cat de des faceti "degețica"? Raspunsuri sincere si directe...dau funda la cea mai sincera fata.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pot spune ca e ceva constant.
O pot face si o data pe luna sau de doua ori. Sau uneori se întâmpla sa fie si de 3-4 ori pe săptămână.

Ca sa fac o medie așa...ar fi de maxim 5-6 ori pe luna.happy

Chiar daca am o viață sexuala, asta nu înseamnă ca nu te poți autosatisface, atunci când prietenul nu e lângă tine.

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Se pare ca nici una dintre utilizatoare nu se autosatisface. Asta denota cumpatare si respectarea normelor morale crestine.Se pare ca trebuie sa astepti pana se va naste o noua generatie laughing

| HiTman08 explică (pentru corbulalbrosu):

Nu recunoaste nici una

| cristinela4 a răspuns:

O fac in fiecare seara in afara de serile speciale in care nu pot!

| ddoorriiaannaa a răspuns:

Nu ca nu recunoaste niciuna. happy Eu nu o fac pentru ca nu simt nimic, din fericire am o viata sexuala activa happy (relatie de 2 ani...primul baiat si sper sa fie ultimul)