| alexykaaaaa a întrebat:

Fetelor voi ce ati alege

Un baiat mai grasut care sa aiba grija de o fata sa stie sa se comporte cu ea etc.

Sau unu mai slab care nu stie sa se comporte cu ea si sa-si bata joc

Funda

11 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

Niciunul !

| BlackAngelOfFire a răspuns:

Eu nu sunt fata dar ma bag si eu si iti raspund la intrebare cu o alta intrebare care e faza ca e mai grasut? daca te iubeste si tu il iubesti nu conteaza cum e. Pentru ca arata mai bine alegi pe unu care sa isi bata joc de tine? Crede-ma u conteaza cum arati si mai ales faza cu gras sau slab pentru ca astea sunt la 88% din copi grasi/grasutzi e doar ceva legat de copilarie pe la 20 si de ani pot arata complet diferit. Oricum nu conteaza cum arati conteaza ce simnti ce simntim unul pentru celalalt!

| Nu a răspuns:

Ce prostie...
Cauta pe ala care ti se potriveste, vezi ca poti nimeri si baieti care sa arate bine si sa se comporte bine, sau s-a terminat lumea la 2?

| otilikapostolik a răspuns:

Clar un baiatmai grasut care sa aiba grija de tine nu unu asa mai cumva care are fite si pe tine daca te doare capu zice "! treaba ta eu plec cu baieti la meci " in schimb cel grasut ar spune "vai iubito sa iti iau o pastila, vrei un ceai? SPER CA TI-AM FOST DE AJUTOR? PLZZ FUNDITA?

| alexykaaaaa explică (pentru otilikapostolik):

Nu e vorba de sport happy e vorba de sentimente, mai astept pareri

| otilikapostolik a răspuns (pentru alexykaaaaa):

Eu nu am spus nimic de sport.

| otilikapostolik a răspuns (pentru alexykaaaaa):

Eu voiam sa spun ca face altceva, iti dadeam un exemplu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unul mai slab care sa aiba grija de o fata sa stie sa se comporte cu ea etc.

| iΌĄηηĄ a răspuns:

Pai parerea mea este ca mai bine ar fi un grasut decat un slab care sa iti bata joc.[asta doar in caz ca nu asi mai avea ce alege ]. Fundita?batting eyelashes

| Adriannabruneta a răspuns:

Nu cred ca este foarte important cum arata. Iubitul meu este putin solid dar foarte frumusel, ne intelegem de minune! insa poti sa gasesti si unul slab care sa fie de treaba, important este cum te simti tu cu el.

| xFoorMusiicx333 a răspuns:

Deci daca te iubeste nu conteaza cum arata fizic conteaza cum se comporta!(cel grasut daca se comporta cinstit)