| vdvdzbzfv a întrebat:

Fetelor, voi ce faceți atunci când nu aveți o relație cu vreun băiat dar aveți chef de sex.Având în vedere că voi v-o puteți pune la orice oră dacă vreți, cu orice băiat... Apelați la un fost coleg de clasă să vină la voi să *vă calmeze* sau ce faceți?

5 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Se masturbeaza laughing) ce altceva sa faca. doar daca nu e nimfomana sa si.o traga cu cine apuca.

| SG1995 a răspuns:

Hm, nu-s femeie, dar presupun că o tipă dacă nu vrea să fie ușuratică, preferă să se masturbeze.

| Necunoscut112 a răspuns:

"Apelati la un fost coleg de şcoala" laughing

| domnuleu23 a răspuns:

Ma suna pe mine.

| JustAsking21 a răspuns:

Pentru asta s-a inventat DILDO