| fcdsadsadsadsa a întrebat:

Fetelor, voi ce faceți atunci când nu aveți un partener stabil cu care să faceți dragoste iar hormonii o iau razna în corpul vostru? Mai exact, sunt curios cum vă satisfaceți nevoile fizioligice când simțiți nevoia să faceți sex dar nu aveți un partener stabil?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu,de exemplu, sunt virgină şi vreau să mă menţin aşa până la căsătorie şi nu vreau să-mi calc principiile până atunci. Când îmi vine pofta, mă autosatisfac singură.
Când se acumulează multă excitaţie, de fel la o săptămână, atunci mă retarg singură şi mă masturbez. De fel ţine 15 minute la mine, maxim 20, depinde cât de excitată sunt.

| fcdsadsadsadsa explică (pentru anonim_4396):

Apreciez răspunsul happy
Dar jucării erotice gen vibrator, dildo etc. folosești, că bănuiesc că devine plictisitor doar cu degetele?

| anonim_4396 a răspuns (pentru fcdsadsadsadsa):

Nu mă complic cu așa ceva.

| anonim_4396 a răspuns (pentru fcdsadsadsadsa):

Apropo, am un mod mai aparte de a o face: mă așez în pat pe partea stângă, îmi pun o pernă mai mică la zona intimă, evident având chiloții pe mine, mă învelesc cu o pătură (depinde de anotimp) iar apoi încep să mă frec cu zona intimă de pernă. Îmi oferă o senzație mult mai plăcută decât masturbarea cu degetele.

| Ofiintă a răspuns (pentru anonim_4396):

La fel procedez și eu laughing
Majoritatea se mirau când le explicam asta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ofiintă):

big grin Atunci mă bucur că am intâlnit pe cineva care procedează la fel ca mine.
Am crezut că numai eu folosesc metoda asta.

| fcdsadsadsadsa explică (pentru anonim_4396):

Mhm. interesant happy
Îmi imaginez cam cum arată perna aia de care tu te freci după o noapte de vise umede. cred că e udă leoarcă, mai ales chiloțeii... am ghicit?winking

9 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

Cel mai ușor lucru de obținut este un penis, pentru noi femeile. În special cele care arata și bine și îl au pe vino încoa. Nu, nu ma masturbez ca nu simt nicio placere, poate m as masturba pe bani doar, la videochat.

| Sofer a răspuns:

Se masturbează.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt fata, dar asa cum noi baietii ne masturbam, asa fac si ele! Sau nu stiai ca si fetele se pot masturba?