| hatecigarettes a întrebat:

Fetelor voi cum ii aratati unui baiat ca il placeti?
semne, vorbe, gesturi etc.

4 răspunsuri:
| piticcccccc a răspuns:

Poi il privesti fix in ochi, sau ii zambesti cand il vezi, multe metrode.Stai de vorba cu el despre lucurile comune.love struck
Sper ca te-am ajutathappy

| hatecigarettes explică (pentru piticcccccc):

Eu nu prea am timp sa stau cu ea fata in fata, insa cand ne salutam si mai vorbim cateva vorbe in drum spre scoala ne privim in ochi tot timpul si pe mess vorbeste cu mine despre multe, dar numai eu o bag in seama...straight face
sunt baiat laughing si am vrut sa vad cam ce faceti si voi...

| hatecigarettes explică (pentru piticcccccc):

Eu nu prea am timp sa stau cu ea fata in fata, insa cand ne salutam si mai vorbim cateva vorbe in drum spre scoala ne privim in ochi tot timpul si pe mess vorbeste cu mine despre multe, dar numai eu o bag in seama...straight face
sunt baiat laughing si am vrut sa vad cam ce faceti si voi.

| AnnaaLuvYa a răspuns:

Bună! Există tot felul de fete:
-unele te ignoră și îți vorbesc urât totuși stau mereu pe lângă tine, sau când flirtează cu altcineva se uită fix la tine.
-altele preferă să știe ce faci în timpul liber sau să îți spună:Și mie! Ca să vadă că aveți lucruri în comun! Succes! O zi bună!