| nooolimits a întrebat:

Fetelor, voi cum va bagati in seama daca va place de un baiat?
de exemplu pe strada sau in alt orice loc

6 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Daca e intr-un loc unde e mai mult prin preajma mea(adica nu pe strada) privesc insistent spre el in timp ce zambesc sau vorbesc cu alte persoane, imi trec mana prin par, peste buze etc, il las pe el sa vina la mine.
Daca n-o face ma duc eu la el.Il intreb ce face,vrea ceva de baut, mancat, rontait, cunoaste pe cineva prezent, unde sta,/s.a.m.d.

| Rebe97 a răspuns:

Poi nu ma bag astept sa se bage el. daca il place de mine imi atrage el atentia cumv, daca nu NEXT! Nu stau sa ma milogesc la nimeni!

| AlexandraIleana a răspuns:

Ma uit insistent la el sa il innebunesc si fac tot posibilul sa merg unde merge si el si asa sa ne cunoastem.eu sunt mai tupeista ii cer idul, cum il cheama pe fblaughing desigur daca il plac si eulaughing

| nooolimits explică:

Fetelor, voi cum va bagati in seama daca va place de un baiat?

de exemplu pe strada sau in alt orice loc (dau funda)

| diana1888 a răspuns:

Merg si ii cer numarul de telefon si daca nu mi-l da incep sa discut cu el si il fac sa mi-l dea sau il salut si incep sa vorbesc cu el

| verooo a răspuns:

Il salut si incep sa vorbesc cu el pina ii dau de inteles ca imi place...