| Crazyboy96 a întrebat:

Fetelor, voi cum vedeti baietii in ce priveste igiena corporala...E adevarat ca baietii sunt mai curati decat fetele? Voi ce parere aveti? happy

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu este o regula, unii sunt ingrijiti altii nu.
Barbatii care sunt mult mai ingrijiti decat femeile se numesc homosexualiwinking

| Crazyboy96 explică (pentru Simpatic):

Homosexualii cum spui tu sunt barbatii care sunt atrasi de barbati,
Acei baieti care acorda o importanta exagerata esteticului se numesc METROSEXUALI happy

| RAY a răspuns:

Invers e man

| Felys a răspuns:

Nu este o regula, sunt si femei care se ingrijesc dar si barbati, cred ca asta tine de caracterul fiecaruia si din mediul in din care provine o persoana, de cum a fost obisnuit de mic

| Mada1920 a răspuns:

Parerea mea este ca difera de la caz la caz, nici pe departe nu exista o regula ca baietii au o igiena mai buna decat fetele sau invers.