| sSentiment a întrebat:

Fetelor, voi de ce obisnuiti atunci când injurati sa *va bagati p.u.a* din moment ce nu aveti asa ceva? Adica ati putea sa injurati in fel si fel de moduri, dar fraza cu *pu.a mea* predomina la voi...

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Pentru că pot.
Ia gândește-te - pe când un tip are una singură, o gagică poate avea câte vrea ea; așadar, și le poate și băga și scoate în voie în toate cele trei orificii sexuale.
rolling on the floor

| deeeaqq a răspuns:

Dc nu?
Ar trebui să ne fie ruşine că ne permitem? sad

În fine, chestia cu limbajul diferă de la fată la fată, nu poți să spui de toate că vorbim cu "p*m".

| Necunoscut112 a răspuns:

In ce cercuri te invarti? Nu toate fetele folosesc un limbaj vulgar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O am mai mare ca a ta, fah.
Imi bag pl in tine de panseluta sensibila cu pzd cernobiloasa intre craci.

| Desireღ a răspuns:

Ți-a zis o fată că și-o bagă în tine cumva?