| fghfdgdfgdfgdfgdf a întrebat:

Fetelor, voi simțiți plăcere când faceți sex anal sau durere? Vă place sexul anal? Cum vă pregătiți voi înainte de a face sex anal, adică cum procedați din punct de vedere al igienei corporale: faceți clismă, vă dați cu ceva arome de parfum pe anus, vă ungeți cu vreo cremă, folosiți lubrifiant sau o faceți pe *uscat*?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Vezi ca pe interent sunt sfaturi destule de pregatire pentru sexul anal, citeste acolo!

| alina2k18 a răspuns:

Eu dau cu Șanel nambăr faiv pe anus si atat.
Dar ma dau dupawinking eu inainte nu fac pregatire laughing
LOL

| HazelEyes77 a răspuns:

`Nici nu mi as dori sa incerc.

| fghfdgdfgdfgdfgdf explică (pentru HazelEyes77):

Nu știi ce pierzi. După felul în care ai răspuns, deduc că nici nu ai încercat așa că, nu ai cum să știi dacă îți place sau nu-ți place deci... Eu zic că nu s-ar întâmpla nimic dacă ai încerca măcar o dată. Nevastă-mea, dacă nu fac anal cu ea, nu mai vorbește o lună cu mine.
Apropo... câți ani ai? happy

| AliTheo18 a răspuns:

Just 'imbulineaz-o'

| YellowAngel a răspuns:

Omule, e durere groaznica.
Eu cand mi-a bagat-o un baiat, ma viola.
Nu as recomanda nimanui. Iar baitul care cere asta unei fete pentru mine este o lipsa de respect total, un gest de o injosi.

| Randomuser2000 a răspuns:

Eu ma ung cu ****

| Chetys a răspuns:

In primul rând doare, eu nu practic. Nu mi place si nu mi se pare ok, însă cei care fac folosesc lubrifiant si trebui sa te pregatesteasca partenerul înainte, excitandu-te la maxim si introducandu-ti usor cate un deget pentru a se obisnui..si înainte oricărui contact sexual trebui facut dus neaparat la fel si dupa.