| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor voi tineri legatura doar o anumita perioada de timp cu baietii, dupa care uitati complet de ei si va reintoarceti?
De exemplu doar in weekend sau doar in timpul scolii?
Asta e iubitul de vara,toamna, iarnã. de weekend, de lunã? laughing dupa care va intoarceti in fiecare saptamã, luna, an la el Hm?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Asta se intampla doar la copii mici, pentru ca o persoana normala, nu se reintoarce niciodata la un fost iubit/iubita!
Dar copilasii, iau totul ca pe o joaca!

| PersonajFictiv a răspuns:

Depinde de femeie,de ce vrea de la un baiat.
Daca vrea doar penis, nefiind singurul purtator ala cu care vorbeste, il mai schimba si ea no?
Pleaca cand nu mai au ce gasi la tine, sau au gasit in alta parte ceva mai bun, se simt mai bine in alta parte, etc

| AdinaanidA a răspuns:

Dar ce vrei să-l înfiez pe vreunul? Mă întorc când îmi aduc aminte și am chef de el, dacă și el are chef de mine.
Sau care e problema? Trebuie să-i port de grijă? laughing

| anonim_4396 explică (pentru AdinaanidA):

Pãi odatã ce uiti de unul si treci la urmãtorul, mai exista sanse de atractie sexuala cand il reintanesti pe celalalt sau il uiti complet?
De obicei eu asa fac cand nu mai merge, avem destul peste ca e plina balta. Sunt norocos daca mentin legatura cu 1-3 fete care sa fie ceva mai mult, mai existã atractie dupa o despartire sau o perioadã fara aceal baiat la voi?

| AdinaanidA a răspuns (pentru anonim_4396):

Păi nu "uit de unul și trec la următorul" că nu sunt genul care să creez legături, să mă plimb cu el de mânuță pe bulevard și să ne pupăm sub clar de lună după care să-l întreb dacă are gânduri serioase cu mine. Nu sunt o romantică.
Iar dacă imi place, corespunde piticilor din creierul meu și-l iau într-o seară acasă, nu înseamnă neapărat că vreau să-l mai văd și în zilele următoare, decât dacă rămâne însărcinat. laughing
El la rândul lui are absolut aceleași drepturi.