| G0odBoy a întrebat:

Fetelor, voi va uitati la filme porno?

12 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Vad ca ai o curiozitate care din punct de vedere moral se numeste fantezie, majoritatea fetelor se uita dar nu recunosc, iar cele care recunosc au o viata sexuala mai ceva ca in filmele pentru adulti.
Singurele femei care nu se uita la asa ceva, sunt acele femei pocaite, duminicane, baptiste, dar asta stiim noi dar in particluar fi sigur ca se uita.
Ce stiu sigur este ca musulmancele nu se uita niciodata, nu fiindca poate nu ar vrea ci pentru ca in arabia filmele aceaseta nu exista, si chair daca ar fi nu ar putea sa o faca fiindca nu au voie prin lege, barbatul are dreptul sa le omoare.

| SG1995 a răspuns (pentru vocea):

Superb, ai dat de o țară perfect "morală", arabia saudită. rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu da!

| Kira5854 a răspuns:

De ce? Fetele nu au voie sa faca sex sau sa se gandeasca/ uite?laughing

| BlyeeetAK47 a răspuns:

Nu se uita, le admira.

| Issabelle6789 a răspuns:

Da.Toata lumea se uita.

| dfsugiopdfiudygh a răspuns:

Toată lumea se uită, n-ai realizat asta până acum?

| Silviaemma a răspuns:

Stai calmă! Toata lumea se uită! Nu e ninic anormal happy

| IncearcamaTigrisorule a răspuns:

Ewww, ce scarbos! Cum sa faci ceva atat de imoral? Sunteti oameni lipsiti de principii si valori morale, mai pe scurt, animale.