| 6991Oliver a întrebat:

Fetelor, vreau sa-mi spuneti sincer: Cat de mult conteaza pentru voi ca un baiat sa fie imbracat elegant, sa fie curat, parfumat etc. si cel mai important :sa aiba bani si cat de mult conteaza aspectul fizic?

8 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Elegant trebuie să fie comportamentul (aici se include şi igiena) nu îmbrăcămintea. Banii nu contează absolut deloc. Nu e treaba nimănui câţi bani are partenerul/partenera. Aspectul fizic contează foarte mult, dar nu după anumite standarde; trebuie să existe atracţie sexuală ca să fie vorba de altceva în afară de prietenie.

| RAY a răspuns:

Chesti de genu nu noi alegem ceea ce ne place sau ceea ce iubim, cel mai important factor este aspectul fizic el find si singurul care atrage sexul opus, banii nu atrag nici personalitatea nici inteligenta, ca x sta cu y ca are banii asta nu inseamna ca x simte ceva sexual si pur simplu sta pentru banii lui exact cum un barbat ar sta cu una de 80 de ani pentru banii ei, sunt destui baieti buni in lista surorilor masculine a fetelor doar ca aia nu atrag fizic, o intrebare de ce fetele baga asa multi banii in fizicul lor daca doar sufletul conteaza?

| Violleta2022 a răspuns:

Daca un baiat este curat, parfumat, elegant, mai are si putini bani la el, mai este si simpatic si cu ceva in creier, sunt convinsa ca va avea succes imens la fete.
Aspectul golanesc si vocabularul vulgar, m-au pus intotdeauna pe fuga!

| Chiru_Ionut_1979 a răspuns:

Mă dă multe ceri tu dar tu cum ești?

| Damonana a răspuns:

Sincer,pentru mine nu conteaza deloc. Bine..sa fie curat si chestii da.dar nu imbracat la costum. Cat despre bani si frumusete.mi se par cele mai stupide criterii de a alege un baiat, pentru mine conteaza sufletul si felul in care ma face sa ma simt persoana redpectiva nu banii lui si cu siguranta nu frumusetea(care apropo fetelor, e trecatoare).
Sper ca te.am lamurit:*

| Alinuca776 a răspuns:

Sa fiu sinceră asta depinde si de fata. Nu trebuie să fi print pentru că o fata sa te placa, Dar totusi cât de cât aranjat. Adică puțin parfum nu strica, iar o îmbrăcăminte curata nici atât. În ceea ce include situația financiară, pot spune că o fata cu cap si care chiar te iubește nu se va uita la așa ceva, adică dacă va iubiți cu ce schimba dacă sunteți săraci? Sau invers. Ce contează dacă acea fată te iubește doar pentru bani? Deci eu îți sugerez să alegi o fata care te iubește pe tine nu banii tai!
Bafta!

| NoDie a răspuns:

Deloc

| Andreea200114 a răspuns:

Pentru mine una nu conteaza bani, tu ca baiat ar trebui s ate ingrijesti si sa fii curat in schimb conteaza si aspectul fizic eu una fiind inalta nu o sa ma uit la unul de 1.60m asa ca...