| anonim_4396 a întrebat:

Fiți sinceri, câți dintre voi ati finalizat No Nut November? Si voi fetelor, nu faceti pe inocentele!

Eu unul am finalizat cu succes. De altfel nici nu as fi pus intrebarea in caz contrar.

31 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Aoleu, domnu' politist, usor.

Ce finalizat? Pai maine pomaine murim de la virus, si tie iti arde de provocari si abstinenta? laughing

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Hai ca esti baiat de treaba si iti vand o indulgenta.winking

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu... indulgenta, nu o accept laughing

| ShaOfHatred a răspuns (pentru DoarBogdan):

There are traditions that must be respected

| Frank51 a răspuns:

Am un prieten care susține că a reușit. Eu am dus maxim 7 zile, și atunci eram super duper ocupat. De regula pot 3 zile.

| anonim_4396 explică (pentru Frank51):

Macar atat happy

| anonim_4396 explică (pentru Frank51):

Lol,si eu tot 7 zile!

| alina2k18 a răspuns:

laughing
Deci 1 luna fara laboutsa si 1 luna full laughing de 5 ori pe zi, nu?
Urmeaza Destroy Dick December
laughing))))
Eu fac pe inocentawinking

| anonim_4396 explică (pentru alina2k18):

Nu stiu de voi dar eu o sa ma abtin si de la Destroy D*ck December. Asa sa imi fac in ciuda.winking laughing

| Nemessys a răspuns (pentru alina2k18):

Ce faci mai? Nu te-am mai vazut pe aici. Am crezut ca te-ai maritat laughing))

| alina2k18 a răspuns (pentru Nemessys):

Buna puiutwinking
Mai am un pic actually laughing mi-a ajutat Dumnezeu laughing
Sunt bine, sper ca si tuwinking

| anonim_4396 explică (pentru alina2k18):

Sa va tina Alinutaaaa

| Nemessys a răspuns (pentru alina2k18):

Ti-o dat si tie dumnezo unu cu 20 de cm... Haleluia laughing)

| Catrice a răspuns (pentru Nemessys):

...si mai zic ăștia ca nu exista minunihee hee

| Nemessys a răspuns (pentru Catrice):

Chiar ca.

| ShaOfHatred a răspuns:

I salute you hero of our generation!

| anonim_4396 explică (pentru ShaOfHatred):

big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am finalizat pe toate locurile posibile.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La mine sunt 9 luni...și nu spun asta ca să "fac pe inocenta".
Dacă putem renunța la un obicei care ne distruge, de ce să nu o facem? Și putem, dar nu prin puterea noastră, ci prin Puterea Lui Dumnezeu.
El a hotărât ca această plăcere să se consume în cadrul binecuvântat al căsătoriei.
Și știu că o să "mi-o iau" pentru răspunsul ăsta, dar tot îmi doresc să exprim, atunci când am ocazia, că inima de Tată a Lui Dumnezeu nu merită să fie rănită și azi și mâine în mod voit...că în mod nevoit toți Îi rănim inima.

Pace! happy

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Super! Doamne ajuta!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mulțumesc! big grin
Mai rar oameni care să nu facă mișto de chestia asta cu abstinența...

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Eu o respect foarte mult deoarece si eu incerc. Am reusit 4-5 luni acum cativa ani si acum iarasi. Este ceva greu si demn de stima. Cine râde sa incerce pe pielea lui happy

| ShaOfHatred a răspuns (pentru anonim_4396):

Well, aici vin păreri diferite. Cu toate că nu sunt de acord cu ce ai spus tu, îți respect alegerile și sincer, determinarea.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cu ce te distruge #labutsa? Medicii spun ca e benefic.

Iar eu spun ca sexul/labutsa fac parte din viata. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici n-am început-o.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bv

Răspuns utilizator avertizat
| Denisaa1235 a răspuns:

îmi place cum gândești. Sau poate ca eu sunt aia perversa care se gandeste la altceva prin "finalizat" laughing

| anonim_4396 explică (pentru Denisaa1235):

SINCER iti zic ca nu m-am gandit pana nu am vazut raspunsurile. Asta e o mare problema a mea ca nu realizez cand zic ceva mai conotativ asa si doar altii se prind fara sa ma prind chiar eu care am zis laughing Dar aici e ok, are logica big grin

| ShaOfHatred a răspuns (pentru Denisaa1235):

Dap, tu ești

| bmw300 a răspuns:

Stiu un prieten