| Iamthebigproblem a întrebat:

Fostul iubit m-a sunat acum cateva zile după 4 luni in care n-am primit niciun semn de la el. Am început să vorbim cate 4-5 ore la telefon in fiecare zi, imi spunea ca ma iubeste dar in glumă, sau asa cred. Imi povestea despre actuala lui si spunea ca nu este la fel ca si mine, bătea apropouri despre noi doi si asa mai departe. Astăzi nu m-a mai sunat iar cand l am întrebat de ce a zis ca nu stie. Ideea e că nu stiu ce sa fac, oare mă vrea inapoi? Isi bate joc de inima mea? Chiar nu stiu ce sa mai cred. Am nevoie de sfaturi va rog. Inainte ziceam ca nu pot pune suflet in nicio relatie. Dar acum parca tin putin la el si asta ma face sa plâng dupa el.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Te mai vrea din cand in cand sa isi hraneasca orgoliul si sa isi demonstreze ca poate.

| sofisis a răspuns:

Normal ca te ia la misto. Probabil s-a certat cu iubita sau ceva si tu ai fost o manta de vreme rea. Daca te iubea, tu erai iubita lui. Nu e logic? Parerea mea e sa ii spui sa isi vada de viata lui si sa uiti de el.

| alina2k18 a răspuns:

Se plictisea si a zis sa bage niste cardeala sa vada daca mai tine.winking
Tu ai pus botu, el si-a atins scopu. [ ohh am facut si o rimawinking ]
Cam asta.
PS: CE puteti vorbi 4-5 ore la telefon? Eu ma plictisesc dupa 10 mins laughing

| siriusblack98 a răspuns:

Parerea mea este ca nu tine nici la tine dar nici nu intentioneaza sa iti faca rau, Este doar nehotarat, indecis, nu stie ce sa aleaga.Are 2 ''oportunitati'' si oscileaza intre ele.Cum nu cunosc vietile voastre (a ta si a ex-ului) si nu stiu ce fel de relatie ati avut, cat de serioasa etc etc, nu sunt in masura nici eu si nici altcineva de pe aici sa iti spun daca sa ii mai acorzi o sansa sau sa-l dai naiba.Ramane la aprecierea ta.Doar tu stii ce simti pentru el, ce fel de om este si cum s-a comportat cu tine.Succes!

| Rux04 a răspuns:

Te sfătuiesc să-l lași în pace. Își bate joc de tine. Dacă te-ar fi iubit cu adevărat nu s-ar fi dus la fata aceea.