| Uitdetine5 a întrebat:

Fostul meu,are prietena
Dar mereu se da la mine,se uita pe povestile melea de pe Instagram, ma priveste la scoala, dar imi pare ca n-are niciun sentiment fata de mind
Cum credeti are sentimente ori nu?
P.S Cind eram impreuna mi-a spus ca daca vreau acum raminem prieteni si vara iar vom fi impreuna

Răspuns Câştigător
| Victoria18 a răspuns:

Cum vine asta acum ramanem prieteni si la vara iar vom fi impreuna? Asta doar te vrea pentru distractie, nu are niciun sentiment. Tu spune-i pe fata sa nu se mai uite la tine si sa nu se mai dea, pentru ca are prietena si tu nu esti jucaria lui. Blocheaza-l peste tot. Evita orice contact cu el daca ai demnitate. Daca tu tot o sa cedezi la filturile lui in continuare, o sa continuie sa creada ca esti usoara din moment ce el are prietena si tu tot nu rupi legatura cu el. Pentru ca el observ ca te crede fata usoara.

5 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Buna,

Cred ca esti inca un copil si nu stii cu ce se mananca relatiile sau iubirea happy

Nu, fostul tau nu te vrea inapoi si nu te iubeste, pentru ca probabil sunteti maxim inca la liceu si asa e funny.

| Adry05 a răspuns:

De unde sa stim noi? laughing) sunt pre generale astea ca sa ne dam seama.

| Emma30555 a răspuns:

Nu poți ști niciodată ce au în cap foștii happy. Poate regreta poate se gândesc sa aibă o rezerva, poate nu știu ce vor. Ar trebui sa nu îți pese prea mult, dacă nu face concret ceva

| deeeaqq a răspuns:

Nu înseamnă nimic dacă se uită la instastory ul tău.

| teo530 a răspuns:

Poate că s-a despărțit de tine și s-a pus cu alta dar totuși poate că sa despărțit de tine și te vrea înapoi sau poate vrea doar să te facă geloasă și să își bată joc de tine.