| anonim_4396 a întrebat:

Fostul meu iubit (ne-am despărțit acum 7 luni, am fost împreună 1 an si jumatate) are o nouă iubită mai mica decat el cu 4 ani(ea are 17). Sunt de mai putin de doua luni împreună si el deja o iubeste, cu toate ca mie mi-a zis ca ma iubeste dupa 6 luni de relatie.Noi am decis să rămânem prieteni si chiar vorbim des..luna asta a cam "inselat-o", sa zicem asa, de 3 ori cu mine si intr-o seara chiar a adormit la mine..Eu inca tin foarte mult la el si nu stiu ce fac ca sa nu mai sufăr din cauza ca e cu ea, chiar dacă relatia e temporară. nu stiu daca chiar o iubeste sau e atașamentul prea mare pentru ca ea e frumoasa.

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Inseamna ca nu joaca corect, o inseala pe fata si tu ce esti amanta sau ea e amanta? baiatul are doua iubite bravo lui, poate nu va iubeste pe nici una doar va foloseste, e un curvar

| Freya1 a răspuns:

Daca va iubiti de ce v-ati despartit si de ce nu va impacati daca e totul asa de prospat.
Nu trebuie sa te gandesti cum sa fac sa nu ma mai afecteze ca vine la mine da e cu ea trebuie sa te gandesti cum sa ii spui ori ne impacam si o rupi cu ea ori la mine nu mai ai ce cauta in asternut ca nu sunt roata de rezerva.

| sofisis a răspuns:

Rupe orice contact cu el. Adica ai devenit din iubita amanata de mana a doua? Adica, semi-amanta de mana a doua.
Aiurea rau. Iesi din viata lui. Nu exista nici o logica pentru care sa ramai prietena cu fostul pe care inca il iubesti. Esti masochista sau doar foarte tampa? Iarta-ma ca sunt asa directa dar mor de nervi cand va vad asa de naive si disperate dupa cate unu'.
V-ati despartit? Bun. La reve-ntinde-o. Adica tu stai ca fraiera sa iti plangi in pumni cersind firimituri de atentie iar el e indragostit de iubita lui cea frumoasa.
A fost pe la tine pentru ca probabil aia inca nu vrea sa faca sex cu el si te are pe tine de mana a doua. Cand nu are chef de ****, vine la tine, ca esti acolo disponibila.

| siriusblack98 a răspuns:

Vrei un raspuns sincer sau unul diplomat? Din fire diplomatia imi lipseste asa ca te vei multumi cu cel sincertonguee tine in situatia de fata esti fix cea mai fraiera.Adica te insala pe fata.Va insala pe amandoua defapt.Aia dreapta e ca el pe tine nu te iubeste.Tre' sa bagi la cap lucrul asta.Si nu zic ca nu te iubeste pentru ca te insala ci pentru ca ti-o arata pe fata, nu se ascunde si nu arata gram de respect fata de tine. Dupa ce se plictiseste de fatuca aia cum s-a plictisit si de tine, isi ia alta.Omu' destul de smecher nimic de zis.Sau doar un golan norocos care are de cine isi bate joc.

| Img2313 a răspuns (pentru siriusblack98):

Pe mine nu ma mai poate înșela pentru ca nu mai suntem împreună. pe fata aia, care încă nu stie cu cine s-a încurcat, poate...

| siriusblack98 a răspuns (pentru Img2313):

Adica sa inteleg ca tu esti amanta lui de ocazie laughing ma rog, treaba voastra, voi stiti

| HazelEyes77 a răspuns:

Tipul se foloseste de amandoua va joaca pe degete dupa bunul plac. Mai bine incerci sa l uiti astfel te va face sa suferi si mai mult. Numai bine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

"sa zicem asa, de 3 ori cu mine si intr-o seara chiar a adormit la mine" Ma doare burta de la ras rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A cam "inselat-o".Nu stiam ca poti sa "cam" inselirolling on the floor

| DonGiani a răspuns:

Încurcate sunt căile Domnului

| NoneOfUrBusiness a răspuns:

Daca el face asta cu tine, fiind intr-o relatie cu ea nu-ti da niste semne de intrebare ca s-ar putea sa te "cam fi inselat " cand erati impreuna?winking. In situatii de astea ori e alba ori e neagra, daca totusi te-ai risca sa il primesti inapoi, ai garantia ca nu va mai exista o a 3 a persoana? Si pe cealalta parte, nici tu nu joci corect. Tu fiind in locul fetei aleia nu ti-ar pica bine sa afli ca si-o trage cu fosta pentru ca fosta inca il mai iubește...

| Img2313 a răspuns:

Vad ca toată lumea face mișto pe aici. nu mai sunt iubita lui si nici nu mai are o relație cu mine..ideea e ca suntem prieteni si cand ne-am văzut nu ne-am gândit că o sa mai ajungem la chestii de genul..ideea e ca el mi-a zis ca nu se poate abține