| bubulicutza a întrebat:

Fostul meu prieten a inceput sa ma caute dupa 1 an de zile de cand ne-am despartit
De ce oare ma cauta si acum, cand totusi vorbesc cu un alt baiat. Ce motive ar avea? De ce face asta?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ca tea iubit cu adevarat de asta, daca nu te iubea nu te cauta, pacat ca de astfel de barbati va bateti joc

| Violleta2022 a răspuns:

Te cauta ca sa te faca sa te desparti de actualul, din gelozie, invidie, prostie, din orice, dar numai din dragoste nu o face, pentru ca nu mai poate exista ceva ce s-a rupt 1 an in urma.
Sfatul meu este sa-i blochezi telefonul si mesajele, pentru ca nu poate fii nimic bun cu unul, care se intoarce ca sa-ti distruga relatia.

| Necunoscut112 a răspuns:

Am avut 4 iubiţi, toţi au vrut să se despartă de mine că eram dedicată 100% relaţiei, eram foarte afectuoasă, foarte iubitoare şi cred că asta nu le place bărbaţilor. După despărţire, la câteva luni, chiar după câţiva ani, absolut toţi au vrut să ne împăcăm, dar calul plecase... Probabil bărbaţii nu suportă să îşi vadă fostele bine.

| Roliii a răspuns:

De ce nu ii intrebi prietenii?