| Sufletel92 a întrebat:

Frumos si sarac sau urat si bogat?laughing

Răspuns Câştigător
| mary_9738 a răspuns:

Te gandesti care sa il alegilaughing)) eu as miza pe primul findca mai ok faceti bani impreuna decat dupa sa inceapa sa zica ca ti-am dat am facut nu stiu ce.io nu mizez pe asta mai bine sarac asa pornim de la 0 si stiu ca facem noi doi impreuna banii aceeia importante sunt si sentimentele.winkingo zi buna:*

29 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

-degeaba e frumos daca nu stie sa se poarte
-degeaba e bogat daca se crede buricul pamantului
Banii nu conteaza.

| TitiDrLove a răspuns:

Urat si bogat! si cand spun bogat nu ma refer la partea materiala, ci sa stii sa daruiesti totul cum trebuie, sa am parte de tot ce ma bucura. Frumusetea la ce te ajuta? degeaba esti frumos daca esti prost de o dai in gropi si nu intelegi nimic...

| ascovit a răspuns:

Stiu si eu ca la o ointrebare nu se raspunde cu o alta. dar:
Cine este inteligent?
cine are simtul umorului?
cine este descurcaret in viata? ( aici nu ma refer la bogatie)?
Si care stie cum sa se poarte?

Dupa cred ca o sa pot sa raspund:-)

| BlancaFantasma a răspuns:

Amandoirolling on the floor

| BlancaFantasma a răspuns:

Uratu` e sotul si frumosu` e amantu`rolling on the floor

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Frumos si bogatlaughing

| ruPfashu a răspuns:

Tipic.

| ruPfashu a răspuns:

Si frumos si bogat? Pai vorba aia... si cu p**a-n c*r si cu sufletu-n rai mai rar rolling on the floor

| porto89 a răspuns:

Acel care iti daruieste o iubire sincera si o poveste de dragoste frumoasa.ca e urat frumos bogat sarac parerea mea e ca chiar nu mai conteaza!

| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Frum sh bogat
Nu m-asi uita la unul urat niciodatahee hee
Dar sa fie sh inteligent...sh cu tupeu

pa, pa

| CristinaElena96 a răspuns:

Frumos si sarac

| Simona a răspuns:

Fiecare cum ne-a dat Dumnezeu!

Ce intrebare...

| heiii a răspuns:

Pai. asta depinde de multelaughing in opinia mea, daca e frumos si nu sarac lipit pamantului e bine, dar conteaza si caracterul, inteligenta. dar daca te refereai la un urat extrem de hidos dar care sa aiba foarte multi bani l'as alege pe cel frumos si sarac. fiecare cu preferintele lui. noroc!

Răspuns utilizator avertizat
| madasuk a răspuns:

Frum si sarak :X

| onlyou a răspuns:

Frumos si sarak love struck

| Evee04 a răspuns:

Frumos si sarac...big grin

| xCookiieMonster a răspuns:

Frumos si sarac este cel mai bine pentru ca bogatii se cred intotdeauna buricul pamantului. deci frumos si sarac

| Amalia a răspuns:

Frumos si Sarac!

| DeeaLovee a răspuns:

Frumos si cu suflet bun, asta e tot ce conteaza! Banii ii puteti face impreuna. Parerea mea happy

| Kittttttttty a răspuns:

Aia ma intreb si eu de vreo 2 luni in coacestraight face si saptamana asta ar trebui sa decidbig grin frumos si sarac ar fi ideal sa ma si iubeasca, nu? la fel pot zice si de cel bogat. Daca e urat si bogat si are un suflet de milioane? sau daca e frumos si sarac si are un suflet de milioane? Eu sincera sa fiu l`as alege pe cel care m`ar iubi si s-ar comporta frumos cu mine.Dar in principiu "alerg" dupa cel frumos nu zic ca nu m-ar incanta si cel bogat pentru ca sti cum e "banii nu aduc fericirea dar o intretin"happy

| ShiFT_7270 a răspuns:

Frumos si bogat big grin funda? happy

| IHateLuvStorys a răspuns:

Depinde cat de materialista esti tu...eu prefer sa fie sarac sa nu aiba nici un leu in buzunar,dar macar sa stiu ca sunt fericita, nu sa am bani si masini dar cand ma pun in pat sa vad un broscoi langa mine si sa-mi fie sila.Tu sti ce simti si vorba aia"cum asterni, asa dormi". SUCCES:*:*!

| Ada11 a răspuns:

Frumos,sarac si inteligentwinkingbig grin

| GumitzaXD a răspuns:

Pai eu as face pe o parte ca Monica Columbeanu! m-as marita cu un bosorog urat da bogat as rezista 1 luna si mi-as face un cont in banca si as baga cu sutele pe zi! sau unu care mai are putin si moare si e si bogat! ca in narcisa salbatica cu Leonardo! sau tudor cu narcisa e ea saraca dar are un suflet(oricum e telenovela)

| StarMagda a răspuns:

Frumos si bogatwinking Chestia e ca nu sarac.Ei poate ma laud dar eu nu prea am cum sa ma casatoresc cu unu' sarac.Dar multi saraci o sa sara pe mine dar. daca afla tata si mama ca ma marit cu unu' sarac.vai de mine.Adica tata pentru ce a muncit atat? Sa dea tot ce are la unu' care nu aduce nimic? Si da.SUNT EXTREM DE MATERIALISTA.Si ma doare undeva de ce zice lumea.Gura lumii n-o astupa nici pamantu'.

| moniquennc a răspuns:

In ziua de azi cu banii poti sa faci mai orice...chiar si sa-ti faci operatzii sa arati bine...
Eu aleg urat si bogat laughing)

| mariacornelia60 a răspuns:

Frumos si sarac

| ScorpyonXD a răspuns:

Frumos si bogatlaughing))