| pLUSH a întrebat:

Functioneaza abordarea pe strada? daca da, spune cum ai fost abordata

Răspuns Câştigător
| xerox a răspuns:

Se intampla ca unele persoane sa fie extrem de dragut si sa te dea pe spate cu o replica ce te face sa zambesti.In final rami cu intrebarea:oare baiatul vroia sincer sa ma cunoasca?

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Cu claxonul, degetul ridicat sau fluierul politistului!
Pe strada, eu sunt la volan.:-P

| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Functioneaza atat timp cat esti cat de cat politicos laughing
Adica... nu exagera! si nu te da`` batut de la primul` refuzwinking

| ShowTim3 a răspuns:

Cu un lamborghini laughing dai doua claxoane si intra si in porbagj.
Ai grija la specia asta de fete... e atrasa de portoflele si fierbinte ca lava, dupa dispare javrawinking

| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Wow @CaritaDeAngel.
Nici chiar asa de departe.big grin.
@pLUSH; eram cu doua prietene de-ale mele si au trecut 2 masini, s-au oprit sa vorbeasca cu mine[eu nu-i cunosteam]mi-au cerut nr de tel si id-ul.asa am vorbit pe mess si ne-am cunoscut mai bine.
Dar stii si tu ca, nu prea merge abordarea asta la toate fetele.
1.Te ignora complet.
2.Te injura.
3.Rad de tine.
4.Se stramba.
5.Te faci de ras.
Fii original, man.

Bafta!

| Radu18 a răspuns:

In ziua de azi numai fuctioneaza abordarea pe strada, sau functioneaza foarte putin, daca nu ai bani esti egal cu 0

| CaritaDeAngel a răspuns:

laughing chiar functioneaza laughing era sa dea cu masina peste mine, mi-a cerut nr de tel. week-end-ul urmator ne-am intalnit, de atunci suntem impreuna, ne-am logodit in primavara si ne-am mutat impreuna de curand big grin