| Anonim0ne a întrebat:

Funda, am o problema, sunt cu o fata care o stiu de la niste prieteni, nu ne'am vazut dar sunt impreuna cu ea si o prietena de a ei tot ma inebuneste sa fiu cu ea. gagica mea a spus ca a batut'o pe tipa aia si comenta intr'un post ca daca se mai da la mine o bate iar rau si se cearta in postarea respectiva. Tipa care vrea sa fie cu mine zice ca are ochiu umflat dar nu vrea sa'mi rimita poze, zice ca nu ii merge telefonul etc. Intrebarea etongueoate sa fi vb sa faca misto de mine? straight face eu sincer asta cred da' imi tot spune ca mereu se dadea la iubitii ei, etc.

Răspuns Câştigător
| PlayWithMe a răspuns:

Fa un trio, da-le si tu bataie, barem sa stii un lucru.

7 răspunsuri:
| luisanamy a răspuns:

Nu o face de misto, sigur simte ceva pentru tine.

| Anonim0ne explică (pentru luisanamy):

E ciudat ca o tipa de 17 ani sa te dispere sa renunti al gagica sa fii cu ea.

| drhotzu a răspuns:

damn!
pe bune chiar nu iti dai seama cand cineva face misto de tine?
deci, intr-un timp foarte scurt ai asa:
o tipa cu care esti impreuna dar nici nu v-ati vazut? (nici macar nu stiu cum vine asta) o alta tipa care este prietena cu asta dar care asta doar te place, desi are ochiu` cat ceapa din cauza "gagicii" tale care o altoieste destul de des! nu pare cam prea trasa de par? adica zic si eu...

| Vix999 a răspuns:

Nu inteleg... iubita ta a batut-o pe fata aia sau invers?

| Anonim0ne explică (pentru Vix999):

Iubita mea a batut'o pe aia

| VictorVictoras a răspuns:

Nu cred ca face misto de tine dar vezi ce faci sa n-o superi ca nu te vad bine happy

| numaicumvreaueu a răspuns:

E clar...te place