| anonim_4396 a întrebat:

Funda:*Am si eu o intrebare mai mult pentru baietithinking
Voua cum vi se par fetele mai plinute? si cand spun plinute nu ma refer la grase ci la fetele normale care nu au burta, coapsele putin mai groase(nu exagerat)talie, si este bombata adica are fundul bombatbig grin
Stiu ca e o tampenie de intrebarelaughingbatting eyelashes:*
Multumesc:*

Răspuns Câştigător
| DaRyuSN a răspuns:

Depinde de "gustul" fiecaruia. unora le plac doar fete din acealea iar altora le displac!
Stai linistita, depinde si de caracter.

4 răspunsuri:
| athos01 a răspuns:

Asa cum spui tu o fata e foarte buna... daca vrei da add la mrns_adrian

| Hash001 a răspuns:

Ni se par gravide.

| NeneaGogu a răspuns:

Nu este tampenie, fata nu e fata daca nu umple patul, eu daca dau de-o fata prin pat ( doamne-ajuta!) nu vreau sa alerg dupa ea tota noaptea pina o prind, mi se face limba de-un metru si cine stie ce-i mai vine aleia in cap cind vede ditamai limboaca

| jess01 a răspuns:

Pai e mai frumoasa una plinuta(Nu grasa) decat una cat un bac care arata ca scary movie