| casian_6565 a întrebat:

FUNDA! Buna TPU! Am facut portretul persoanei iubite.Ar trebui sa l inramez? Daca da ar fi dragut sa desenez pe rama niste trandafir frumosi si sa il dau cu un trandafir real?

Răspuns Câştigător
| Roxanna112345 a răspuns:

Foarte dragut! Si e buna ideea si cu trandafirii! Eu ca si fata as fi super-incantata.Succes! :*

3 răspunsuri:
| Iuliiaa a răspuns:

De ce nu incerci sa faci, pe fundal, niste trandafiri, si atunci cand i-l dai sa ii iei un buchet de trandafiri? ar fi chiar ceva super

| TeRReS a răspuns:

Ar fi foarte frumos sa il inramezi si sa il dai persoanei iubite... Dar poti sa il dai cu un trandafir real. Zic eu ca ar fi foarte frumos! Funda?

| Straton_Cosmina_1974 a răspuns:

Da, si sa ii spui ca il iubesti