| IrenneDrt a întrebat:

FUNDA -cate funde iti trebuie ca sa devii expert TPU?

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Funda nu este relevantă în alegerea titlului de expert TPU.ro. Contează foarte mult să ai răspunsuri folositoare şi inteligente, să eviţi conflictele cu ceilalţi useri (bineînţeles,să nu îi jigneşti), să respecţi politica site-ului, şi nu în ultimul rând, să considere adminii că îndeplineşti toate cerinţele, pentru că ei acordă acest titlu.
O zi frumoasă!

2 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Nu îţi trebuie un anumit număr de funde, trebuie doar să fii activ şi să nu dai răspunsuri aiurea.
Baftă.

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Nu e vorba numei de funde, ci si de voturile pe care le ai.Si rank`ul.