| gtr2rr3 a întrebat:

Funda.
Ce pastile pentru potență crescuta recomandați? Exclus maraton forte, are multe efecte adverse.
Nu vreau comentarii de genul "totul sta din control si creier" nu e chiar asa, sunt si pastile bune cu efect. Help!

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Viagra (Sildenafil) a apărut pe piața farmaciilor de vârstă lungă și ocupă încă o poziție de lider. Viagra se referă la medicamentele sintetice. Principala substanță activă este sildenafilul. Acesta asigură eliberarea oxidului nitric în timpul stimulării înainte de actul sexual. Acest proces fiziologic apare în corpurile cavernoase ale penisului. Producătorii observă că condiția obligatorie este prezența stimulării sexuale. Eficacitatea Viagra (Sildenafil) a fost investigată și confirmată. Aceasta înseamnă că Viagra ajută la realizarea și menținerea unei erecții suficientă pentru actul sexual. Viagra nu numai că provoacă o erecție puternică, dar, de asemenea, face orgasmul mai strălucitor. Medicamentul este indicat pentru toate tipurile de disfuncție erectilă. NOTĂ: Există contraindicații Viagra și reacții adverse, care trebuie atent studiate înainte de administrare;
Cialis (Tadalafil) există pe o perioadă lungă de timp pe piața farmaceutică. Principalul său avantaj este o durată de acțiune - până la 36 de ore. Medicamentele de disfuncție erectilă cunoscute anterior au acționat timp de 5 ore, în plus, acestea nu pot fi administrate o dată pe zi. Efectele secundare ale Cialis sunt rare, totuși trebuie remarcat: o durere de cap, umflarea concha nazale datorită vasodilatației, fenomene dispeptice frecvente;
Levitra (Vardenafil) este un medicament relativ nou cu disfuncție erectilă, care este similar cu Viagra în compoziția sa. Principalul avantaj Levitra este un număr mic și o severitate ușoară a efectelor secundare. Durata acțiunii nu este mai mare de 5 ore, dar evaluările de la Levitra indică faptul că medicamentul are un efect mai puternic decât Viagra. Erecția se realizează prin relaxarea mușchiului neted al penisului și a arteriolelor din acesta. Nu utilizați Levitra (Vardenafil) dacă aveți patologie cardiovasculară, ulcer peptic la nivelul stomacului sau duodenului, deformări ale penisului.
Puteți cumpăra toate aceste medicamente ED la Farmacia Landa.

Cum sa alegi cel mai bun medicament pentru disfunctia erectila?
Dacă un om are nevoie de un efect pe termen scurt, Viagra este potrivit pentru dumneavoastră. Prețul ei este puțin mai ieftin, medicamentul durează 5 ore.
Cel mai eficient medicament potențial este Cialis - un bărbat poate rămâne activ sexual pentru o lungă perioadă de timp. Nu este recomandat să luați acest medicament prea des.
Dacă un om nu poate face fără stimularea erecției, ar trebui să încerce Levitra. Acest medicament poate fi utilizat fără teama de a avea numeroase efecte secundare.
Vă recomandăm să efectuați un examen medical calificat și consultații pentru a stabili cauzele disfuncției erectile. De asemenea, acordați atenție stilului de viață, începeți să faceți sport și urmați o dietă bogată în potență.

Categorie: Disfuncție erectilă
Tag-uri: Cialis, tratamentul disfunctiei erectile, Levitra, sanatatea barbatilor, remedii naturale, potenta, Viagra

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Singura care s-a dovedit este viagra, chiar am citit despre asta

| gtr2rr3 explică (pentru RAY):

Crezi ca pentru varsta mea e ok?

| RAY a răspuns (pentru gtr2rr3):

Cred ca medicina e pentru toata lumea, dar exista si perzevtive care intarzie ejacularea

| gtr2rr3 explică (pentru RAY):

Eroare 404

| gtr2rr3 explică (pentru RAY):

Din ce mi-ai zis tu as folosi viagra sau cialis
Dar cialis nu cred ca găsesc in orice faramcie, pe langa viagra care este peste tot.
Repet intrebarea: pot sa iau la 20de ani viagra, ce doza si cu cat timp înainte de act?

| RAY a răspuns (pentru gtr2rr3):

Viagra (Sildenafil) a apărut pe piața farmaciilor de vârstă lungă și ocupă încă o poziție de lider. Viagra se referă la medicamentele sintetice. Principala substanță activă este sildenafilul. Acesta asigură eliberarea oxidului nitric în timpul stimulării înainte de actul sexual. Acest proces fiziologic apare în corpurile cavernoase ale penisului. Producătorii observă că condiția obligatorie este prezența stimulării sexuale. Eficacitatea Viagra (Sildenafil) a fost investigată și confirmată. Aceasta înseamnă că Viagra ajută la realizarea și menținerea unei erecții suficientă pentru actul sexual. Viagra nu numai că provoacă o erecție puternică, dar, de asemenea, face orgasmul mai strălucitor. Medicamentul este indicat pentru toate tipurile de disfuncție erectilă. NOTĂ: Există contraindicații Viagra și reacții adverse, care trebuie atent studiate înainte de administrare;
Cialis (Tadalafil) există pe o perioadă lungă de timp pe piața farmaceutică. Principalul său avantaj este o durată de acțiune - până la 36 de ore. Medicamentele de disfuncție erectilă cunoscute anterior au acționat timp de 5 ore, în plus, acestea nu pot fi administrate o dată pe zi. Efectele secundare ale Cialis sunt rare, totuși trebuie remarcat: o durere de cap, umflarea concha nazale datorită vasodilatației, fenomene dispeptice frecvente;
Levitra (Vardenafil) este un medicament relativ nou cu disfuncție erectilă, care este similar cu Viagra în compoziția sa. Principalul avantaj Levitra este un număr mic și o severitate ușoară a efectelor secundare. Durata acțiunii nu este mai mare de 5 ore, dar evaluările de la Levitra indică faptul că medicamentul are un efect mai puternic decât Viagra. Erecția se realizează prin relaxarea mușchiului neted al penisului și a arteriolelor din acesta. Nu utilizați Levitra (Vardenafil) dacă aveți patologie cardiovasculară, ulcer peptic la nivelul stomacului sau duodenului, deformări ale penisului.
Puteți cumpăra toate aceste medicamente ED la Farmacia Landa.

Cum sa alegi cel mai bun medicament pentru disfunctia erectila?
Dacă un om are nevoie de un efect pe termen scurt, Viagra este potrivit pentru dumneavoastră. Prețul ei este puțin mai ieftin, medicamentul durează 5 ore.
Cel mai eficient medicament potențial este Cialis - un bărbat poate rămâne activ sexual pentru o lungă perioadă de timp. Nu este recomandat să luați acest medicament prea des.
Dacă un om nu poate face fără stimularea erecției, ar trebui să încerce Levitra. Acest medicament poate fi utilizat fără teama de a avea numeroase efecte secundare.
Vă recomandăm să efectuați un examen medical calificat și consultații pentru a stabili cauzele disfuncției erectile. De asemenea, acordați atenție stilului de viață, începeți să faceți sport și urmați o dietă bogată în potență.

Categorie: Disfuncție erectilă
Tag-uri: Cialis, tratamentul disfunctiei erectile, Levitra, sanatatea barbatilor, remedii naturale, potenta, Viagra

| Violleta2022 a răspuns:

La 20 de ani nu ai nevoie de pastile pentru potenta, ci de odihna si eliminat masturbarea excesiva!

| aumih16 a răspuns:

A din acelea care iti maresc penisul! sunt destule! viagra e una! dar in general folosesc doar mosii si babele chiar! ca numai pot face sex ca in tinerete! si asta reprezinta o solutie!

| gtr2rr3 explică:

Vreau sa precizez ca am 20 de ani
Nu ma trimiteți la doctor ca as avea nu stiu ce probleme. Nu am, doar ca fiind barbat, un nesatul ca restul imi dau drumul repede. laughing