| Byankaa66 a întrebat:

Funda! Cum as putea sa pastrez un prieten pe facebook dar sa setez cumva sa nu vad la cine da like, ce poze incarca, etc insa el sa vada activitatea mea pe facebook? Credeti ca se poate?

Răspuns Câştigător
| alexxshadows a răspuns:

Da, poti. Du-te pe pagina lui (sper ca ai timeline deja, altfel nu stiu cum sa te ajut) unde scrie Friends, da click, apoi debifeaza optiunea ''Show in news feed''. Nu-ti va mai aparea nimic din ce posteaza, nici la ce da like, insa el va vedea ce postezi tu.

2 răspunsuri:
| diana99999 a răspuns:

Daca l-ai bagat la prieteni apropiati, scoate-l din lista [asta daca te referi sa nu-ti mai vina la notificari]

| Nesquik123 a răspuns:

Nu se poate.winking