| AbeautifulMind a întrebat:

Funda! Cum vi se pare actrita columbiana de filme pentru adulti, Franceska Jaimes?

5 răspunsuri:
| maradi3 a răspuns:

Bunaciune!

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Preferata mea este Lizzie Velasquez. Caut-o si tu! Nu vei regreta!

| BlyeeetAK47 a răspuns (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Ehh era sa ma pacalesti (iar), dar ulciorul nu merge de multe ori la apa happy

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru BlyeeetAK47):

Da, ar trebui sa imi schimb "actrita". Acum o voi face celebra pe "Hayley Okines". (iti sugerez sa nu cauti)

| MedionTcO a răspuns:

Marfa originala, stii cum zic.