| Yousosweet a întrebat:

Funda! Daca un baiat imi da mai mereu like la pozele cu mine pe care le postez pe facebook si imi da like si la unele poze cu cate un text legat de iubire...ce inseamna? credeti ca ma place? el mai da like si la alte fete, dar are multi prieteni pe fb si totusi imi da cam la fiecare poza noua de cand l-am adaugat la pr.

3 răspunsuri:
| Noone4u a răspuns:

Daca iti da like nu inseamna neaparat ca te place.Ca sa fi sigura il poti intrebahappy Succes

| Danielaaa22 a răspuns:

De ce nu il intrebi? happy Ar fi cel mai bun raspunswinking

| Danielaaa22 a răspuns:

De ce nu il intrebi? happy Cel mai concret raspunswinking