| Andrey_1842 a întrebat:

FUNDA! Imi place de o fata si din cate da de inteles si ea ma place pe mine( avem un contact vizual aproape in fiecare minut, facem glume, ne plimbam si ne vorbim foarte frumos) si as vrea sa stiu ce sa ii zic ca o plac, ca suntem prieteni foarte buni si nu vreau sa stric prietenia cu ea.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Tu o mai intrebi cum se simte, ce mai face in timpul liber si cand o vezi asa mai fericita ii zici ca doresti sa ai o relatie stabila cu ea.

Răspuns utilizator avertizat
| alinaWalina a răspuns:

Buna.
Daca nu risti nu castigi. Deci, fii atent daca si ea da semne ca te place, atunci poti sa-i spui, iar daca nu da semne si ii spui o sa strici prietenia.
Poate ea se poarta asa frumos cu toata lumea, sau poate nu.
Urmareste-o cum se poarta cu tine si cum se poarta cu ceilalti baieti.
Daca cu tine e mai zambareata, amabile, etc, e semn bun te place.
Sper ca te-am ajutat.
Pa, pa.

| RB26DETT a răspuns:

Din momentul ce sunteti niste prieteni foarte buni, nu ai cum sa strici prietenia spunandu-i ca o iubesti. Spune-i ce simti pentru ea, si daca tu zici ca ea te place nu ai cum sa strici prietenia, incearca, succes!

| IonutPutinica a răspuns:

Hei invit-o la un suc intr-o zi(fa-i cinste big grin) si dupa faceti o plimbare prin parc si la sfarsit ii spui ce simti pentru ea (crede-ma merge)