| Claudia_1526 a întrebat:

FUNDA! probe pentru balul indragostitilor...cat mai multe si iteresante

Răspuns Câştigător
| BubuAdriana a răspuns:

Baiatu sa rujeze fata legat la ochii, intre cei 2 sa fie pus un balon si sa rada balonu de frisca fara sa-l sparga, sa danseze cu un balon intre ei, fata legata la ochii sa-si ghiceaaca partenerul, baiatul sa recite o melodie si fata sa danseze, proba de dans, c
si cam atat
funda?

2 răspunsuri:
| valyalexia a răspuns:

Dans, cel mai lung sarut cu o portocala tinuta pe fruntede amandoi big grinbig grinbig grin... poate te ajua nu mai am ideebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai fata trebuie sa inerveze ppe cineva din juriu...partenerii sa fuga intr-un sac amandoi, baiatul si fata s afaca un sir cat mai lung din hainele lor, sper ca va este de folos pentru mai multeprobe dely_pysicutza_te_iubeste_tzapa