| MaTeOGG a întrebat:

FUNDA! RASPUNSURI SERIOASE VA ROG.

1.Ce parere aveti despre "copii" mai mari de 14 ani, care incep sa rada, sa chicoteasca, sa se inroseasca, cand vad/aud undeva cuvinte gen sperma, sex, etc.

2. Ce pareri aveti despre baietii care nu au decat sex in cap cand vine vorba de o iubita. ( obsedati de sex ).

3.De ce daca nu te bagi in prostiile unora, esti considerat las, fricos, si ca o ai mica. Adica doar eu am problema asta? Aduica aia non-stop, daca nu injur, etc, zic ca sunt femeie, ca o trebuie sa ma uit cu lupa la ea, etc. Adica eu cred ca fac asta deoarece: 1. Sunt prosti si 2. Nu o au iei mare. Adica eu la 14 ani o am de 14 cm lungine si 10.3 cm diametrul.

4.De ce, daca stai cu fetele esti considerat fata, daca stai cu baietii gay, sau daca ai o prietena mai buna, direct toata lumea crede ca sunteti impreuna, etc? Adica ce *** e cu lumea? Mai ales cu retardatii

15 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

1,asa isi dezvolta vocabularul tanara generatie din Romania
2, e ceva normal mai ales la pubertate explodeaza hormoni numa la sex isi sta capul
3, ca sa inteleg ca daca nu o bagi in prieteni tai esti fricos?
4, mai bine stai cu tine si cu mana dreapta, nu baga lumea in seama, e o prostie extrema in Romania

| 27RedJohn24 a răspuns (pentru RAY):

De ce cu dreapta, unii fac cu stanga

| RAY a răspuns (pentru 27RedJohn24):

Dar aia amputati ce fac?

| MaTeOGG explică (pentru RAY):

3. Daca nu fac prostiile lor, daca nu sunt un tampit, etc, eu sunt o fata pentru ei. Dar ce sa le faci, cum e intr-o reclama "Asta-i Romania!"

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

1. Nicio parere.
2. Mi se par idioti.
3. Chiar o ai mica.
4. Pentru ca sunt imaturi.

| MaTeOGG explică (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

PS: Adica tu de cat o aveai la 14 ani? Am cerut sfatul expertilor, iar 80% din femei spun ca nu conteaza asa dd mult marimea pe cat grosimea. S-a facut o statistica, la adulti, iar media e de 13.39. Iar mica, nefolositoare la 7.5 cm. Imi creste pana la 18-20 e ani.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru MaTeOGG):

PS: Nu-ti mai creste.

| MaTeOGG explică (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Sa mori tu?!?
Intreaba un expert, un doctor! Creste pana la 18-20 ani!

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru MaTeOGG):

Si tu, presupun, ai vazut acesti experti pe internet, nu?laughing))

| MaTeOGG explică (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

De fapt am fost si la un medic, deoarece credeam ca e o problema.

| 6Anonim9 a răspuns:

1. Sunt imaturi.
2.Sunt imaturi.
3. O au mica.
4. Sunt imaturi.

| Freddie23 a răspuns:

De fapt tu suferi de un complex de superioritate... nu zic, poate ai niste atuuri si esti cu ceva mai bun, dar nu auto excluderea din grupuri, injosirea celorlalti, lauda de sine (chiar nu ne interesa cat de mica o ai tu), parerea critica despre tot ce te inconjoara te transforma intr-un... personaj rar in sensul rau al cuvantului. Toate astea nu te ajuta si nu iti vei gasi prieteni nici macar in aia care au aceeasi parere cu a ta.

Oamenii inteligenti ignora prostiile din jur care au existat de cand lumea. In plus sunt tot felul de probleme adolestentine prin care oricare incearca sa se afirme cum poate, incearca diferite cai, testeaza una alta... Nici tu Maiestate nu le stii pe toate, asa ca incearca!

| MaTeOGG explică (pentru Freddie23):

De fapt am problema asta ( cu viata sociala ) doar unde locuiesc ( sat ). Adica, cand stau la veri ma inteleg cu toata lumea.

| MaTeOGG explică:

Stiu, dar nici in halul ala in care nu exista pasiune.

| MaTeOGG explică:

Nu usor, ma refer, ca la auzirea/ vederea unei fete, incep sa faca de parca viata lui e in mainile virginitatii acelei fete. Nu poti, ca fata, sa stai langa ei, e un sacrificiu, ceva. Adica incep sa insiste sa zic asa, aratand disperare.