| myhay993 a întrebat:

Funda
Sall acum citeva zile am facut cunostinta cu o fata pe net si am mai vorbit cite olecutica dar nu mult repede se termina conversatia la noi.
Puteti sa-mi dati citeva idei in ce as putea sa-i zic ca sai atrag atentia si sa vorbim mai mult? mersi

Răspuns Câştigător
| sayWhaaat a răspuns:

Imi pare rau, oi fi trait eu in alta lume pana acum.

3 răspunsuri:
| sayWhaaat a răspuns:

Intreab-o ce-i place, ce pasiuni are, in materie de orice, filme, muzica, arta, sport chiar, dar trebuie sa ai si tu niste cunostinte macar minime despre fiecarelaughing

| myhay993 explică (pentru sayWhaaat):

Alte idei nu mai ai astea sunt demodatehappy

| myhay993 explică (pentru sayWhaaat):

Oricum mersi numa si vb cu eabig grin parca am traso oliaca di limba si o inceput a vbbig grinbig grinbig grin

| sayWhaaat a răspuns (pentru myhay993):

Imi pare rau, oi fi trait eu in alta lume pana acum.