| Puiu_Robert_1999 a întrebat:

FUNDA Salut TPU, este o fata de care imi place de ceva timp, e genu de fata de care is toti baietii innebuniti. Vorbim mult pe fb fiindca sta mai departe de mine si nu prea ne putem intalni. Ideea este ca vreau sa o intreb daca ar vrea sa stea cu mine. Intr-o zi vorbeam si mi-a zis ca as avea sanse ( imi zicea de un baiat care vorbea cu ea si a zis ca el nu are sanse dar eu am si am continuat discutia fara a mai zice ceva de acel lucru ). Intr-o zi am iesit in oras cu inca cativa prieteni si vorbeam si mi-a zis, putin mai soptit, stiu ca iti place de mine si m-am uitat la ea si a zambit. Am condus-o pana acasa si pe drum m-a intrebat daca chiar o sa merg cu ea pana la ea acasa si am spus ca da. Ea a zambit larg si a inceput sa imi povestea lucruri despre familia ei. Credeti ca ar trebui sa o intreb daca vrea sa stea cu mine? tot timpul imi arata cu ce baieti vorbeste si din cate vad de unii isi mai bate joc si de altii care au intebat-o daca vor sa iese cu ea in oras sau daca vor sa stea cu ea le-a sups ca nu. Deci ar trebui sa ii spun sau nu? happy

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Sune-i cat mai repede.

| SkyPilot a răspuns:

Da, te-a invitat sa ii spui. Spune-i repede, altfel crede ca nu esti interesat. Si incearca sa va vedeti mai des in persoana, nu pe facebook, iar cand va intalniti ofera-i cate un trandafir rosu. Poarta-te frumos cu ea, pare sa merite happy

| diabolykull a răspuns:

Spune-i frate

| Cata674 a răspuns:

Pai,eu cred dupa semnele astea ca si ea te place, deci eu zic ca sa ii spui. Bafta!