| mihaeladulcikk a întrebat:

Funda! si la ceilalti voturi! Madalina, o alta prietena de-a mea. e innebunita dp un baiat, dar ala are iubita...bine se inteleg cam naspa, in fine, chestie e ca ea vrea sa-l cucereasca pe el si sa-i desparta, ea este frumoasa, arata foarte bine, in comparatie cu iubita lui care e grasa si urata...si mai mult de asta vrea sa se bage, eu i-am explicat ca nu e bine, dar nu intelege. Un sfat cum sa-l vrajeasca pe el, sau cum sa-i desparta thinking

Răspuns Câştigător
| ThePunisher a răspuns:

Daca se desparte el din proprie initiativa e o chestie, dar ca sa se bage ea in relatia lor e cu totul alta problema. In viata ce dai aia primesti. Eu stiu din proprie experienta cum e cu chestiile astea. Si eu am incercat sa o despart pe o tipa de prietenul ei cu care nu prea se intelegea. Intr-un final, ea a ramas cu ala, iar eu cu buza umflata. Deci cel mai bine este sa se orienteze spre baietii care sunt singuri, mai ales daca e asa cum spui tu, ca arata bine.

2 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Iti dau eu un sfat, nu sunt nesimtita, sunt realista. Te rog sa ma scuzi daca ti se pare ca sunt nesimtita.

Iubita lui e grasa si urata, prietena ta slaba si frumoasa - Ei na, uite ce tare, ala prefera grasele si uratele.

Prietena ta, sa incerce in continuare sa se dea la el, poate ii iese, si poate ( sigur ) intr-o zi o sa i se intoarca roata, si poate`si ia si o bataie, la ce minte au astea de azi. Bafta.

| EeErrorS a răspuns:

Sa se dea la el, sa-i arate ca vrea sa fie cu el happy pana intelege mesajul