| YukyTsukiyomi a întrebat:

FUNDA SI VOTURI "! buna in weekendul asta am fost la borca cu cortul ca a fost un festival si eu si prietenele mele am cunoscut 3 baieti sa zic asa si fiecareia dintre noi le place cate unul si mi elaughing doar ca nu stiu cum sa iau legatura cu el adica e in oras cu mine si am facebookul lui laughing pe scurt as vrea sa ne cunoastem sa vbim sa devenim prieteni dar sincer habar nu am cum nu stiu ce s-a int dar imi place mult imi puteti da cateva idei va rog mult de tot ce sa-i spun si cum?

Răspuns Câştigător
| delisa a răspuns:

Eu zic asa! Cand il vezi ca a intrat pe facebook vb cu el pe chat zii asa: Buna eu sunt fata din weekendul asta care ne'am cunoscut la borca la festival as vrea sa ne cunostem mai bine daca nu te deranjeaza! Si vezi ce zice daca e de acord zii sa iti dea id lui pentru a vb cu multe! Si vb cu el unde inveti nu stiu ce bla bla si cand consideri tu ca e momentul il intrebi daca are prietena! Si daca zice nu ii zici ca ti se pare un baiat super de treaba si daca ar vrea sa va vedeti poate o sa fie ceva intre voi! Iar daca zice ca are prietena ii zici : pacat as fi vrut sa iesim impreuna sa ne mai cunoastem poate iesea ceva intre noi! Si daca zice sa va vedeti nu stiu ce te duci si te intalnesti cu el il intrebi de cat timp e cu ea nu stiu ce cum se inteleg si daca mai vrei sa astepti si consideri ca si el te place asteapta-l daca nu dai igg oricum nu ai nimic de pierdut! Incercarea morate n-are si speranta moare ultima te pup!

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| lauthebest_8914 a răspuns:

Nu trebuie sa ii spui nimic aluia imi spui mie direct in dormitor laughing

| DragonRO a răspuns:

Nu prea stiu cum este forte greu sa afli acea persona in oras. Pote ca are Cv situri de Socializare dar nu ai cum sa le afli.Da macar iai retinut numele complet adica sti ceva detalii,Nume, liceu care ii sau scoala,,Cand cunosti o persona trebuie sa afli lucruri elementare despre el, Incearca Sa il chemi la un suc sau in oras, Dar normal iel trebuie sa fac primul pass ca e baiat

| FurtunaDiesel a răspuns:

Da-i un mesaj pe facebook si gata!

| ShocK97 a răspuns:

Pai pentru inceput zii zii buna cauta un lucru care sa-i placa si lui de exemplu zii cati place fotbalul mergeti la un meci si va apropiati dupa aia mall si se fake ceva big grin

| arthasleo a răspuns:

Poi incearca sa vb cu el pe facebook ...incearca sa iei numarul de telefon dupa care vorbeste cu el la telefon adica incearca sa vorbesti ceva interesant dupa ceai vorbit ceva interesant zii asa:Vream sa iti zic de mult dar imi era frica(razii putin) dar imi place de tine si nu stiu daca ai vrea sa ne intalnim sa vorbim sa ne cunoastem mai bine(razii iarasi) si vezi raspunsulbig grin daca da...inseamna ca vreabig grin daca nu.se stie dejabig grin numai trebuie sa zic tongue