| xXx_6966 a întrebat:

Funda! Sunt inebunit dupa o fata cu 2 ani mai mare ca mine,, deseori ma uit la ea si ea uneori se uita la mine...si-a dat seama ca imi place de ea. As vrea sa o cuceresc dar nu stiu cum,. Cred ca ma va ignora din cauza varstei. si in plus ea e ultimul an la liceu. anul viitor nu voi mai avea sanse,, Ce ma sfatuiri?
Dau funda si vot.

2 răspunsuri:
| gianina14 a răspuns:

Nu ar trebui sa o intereseze varsta desi pentru o fata este ceva ciudat sa fie cu un baiat mai mic decat ea dar daca te va iubi asta nu conteaza, si app uh esti destul de mare sa te descurci singur deci vorbeste cu ea in realitate, la telefon, pe mess si asa o sa vada ca esti special pentru ea.
Funda si vot?

| emabrumareanu29 a răspuns:

Daca se uita la tine poate te-a observat. Adaug-o in lista de messenger, discutati pe teme diverse, poate-i intri la inima.