| Yousosweet a întrebat:

FUNDA! Va rog am nevoie de sfaturile voastre.deci mie imi place de un baiat de 2 ani si el a fost in scoala cu mine.mereu se uita frumos la mine iar acum cateva luni a inceput sa ma strige "pissii", cand a scapat mingea mi-a cerut-o mie sa i-o dau.si plus de asta intr-o zi cand eram pe gard cu o prietena a venit si s-a asezat exact langa mine(el mai era cu 2 baieti cu care nu e de obicei asa:-s) si zicea ca lu' unu din ei ii place de me bineinteles ca nu am crezut. dar doar eu cu el >vorbeam:" aia 2 si prietena mea nu ziceau nimic.Si el zicea ca stie cum ma cheama, ca am idul pe hi5.alta data misca gardul si eu nu vroiam sa par ca il bag in seama si pana nu m-am uitat la el misca gardul in continuu.Si cand ma vede din departare zambeste si ii da un cot celui de langa el. Ce credeti? va rog frumos spuneti parerea voastra. sinceri credeti ca ma place?

3 răspunsuri:
| nicoletutza_6255 a răspuns:

Pai eu asa zice ca ar vrea sa te combine si poate si sa deveniti iubitziii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e clar te cam place nu trata cu indiferenta ca sa nu il pierziwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te place fetitzoo stiu din experienta da e cam timid daca ai face u primul pasa (cum astept eu)sa vezi daca nu o sa mearga daca nu sa ma certi la id fulgerila100_vlad