| Yousosweet a întrebat:

FUNDA! Va rog am nevoie de sfaturile voastre.deci mie imi place de un baiat de 2 ani si el a fost in scoala cu mine.mereu se uita frumos la mine iar acum cateva luni a inceput sa ma strige "pissii", cand a scapat mingea mi-a cerut-o mie sa i-o dau.si plus de asta intr-o zi cand eram pe gard cu o prietena a venit si s-a asezat exact langa mine(el mai era cu 2 baieti cu care nu e de obicei asa:-s) si zicea ca lu' unu din ei ii place de me bineinteles ca nu am crezut. dar doar eu cu el >vorbeam:" aia 2 si prietena mea nu ziceau nimic.Si el zicea ca stie cum ma cheama, ca am idul pe hi5.alta data misca gardul si eu nu vroiam sa par ca il bag in seama si pana nu m-am uitat la el misca gardul in continuu.Si cand ma vede din departare zambeste si ii da un cot celui de langa el. Ce credeti? va rog frumos spuneti parerea voastra. sinceri credeti ca ma place?

6 răspunsuri:
| Adorable a răspuns:

Eu cred ca te place, dar nu cred ca stie cum sa iti spuna. Incearca sa gasesti o cunostinta comuna care sa vorbeasca cu el si sa afle daca ii place de tine cu adevarat. Daca iti este rusine sa ii spui in fata, roaga o prietena sa ii spuna in mod indirect : "Cred ca prietena mea te place".
Si te asigur ca baiatul te place happy!

| vrrra a răspuns:

Ce frumos.

Eu zic ca te place si incerca cat poate el de mult sa se bage in seama cu tine dar ca sa fi sigura de ce vrea vorbeste deschis cu el dar live.

| amy1513 a răspuns:

Incearca sa iti atraga atentia, te place.

| kkkkkkkkkkkkk a răspuns:

Probabil te place...eu nu stiu sa-ti zic exact ce simte el, dar dine ce ai scris cam asta reiese... Daca se poarta asa de mult timp cu tine inseamna ca te place, dar ar putea sa nu te placa(multor baieti le place sa-si bata joc de fete). Tu fii desteapta si incearca sa-l intrebi :"pe cine place" sau vorbeste cu prietenii lui poate afli ceva. Oricum daca se poarta asa de mult timp si se mai poarta si acum la fel s-ar putea sa te placa.Succes!happy

| Kandy17 a răspuns:

Te tachineaza continuu se pare laughing cred ca ii e rusine sa-ti spuna in fata...pastreaza-ti calmul si ai rabdare sa vezi ce mai urmeaza, intr-un final trebuie sa faca un pas...sau daca esti sigura ca te place ( dovezi mai clare ) fa tu primul pas! sper ca iti foloseste :X

| robert_8691 a răspuns:

Unii baieti vor doar sa aiba toate fetele la picioare dar altii chiar plac o fata...eu cred ca daca te-ar placea nu ar fi venit cu 2 baieti ar fi venit singur ...si ti-ar fi spus ce simte pentru tine eu cred ca e bine sa il inviti la un suc si sa ii spui ce simti u pentru el funda? te rogggg