| Yousosweet a întrebat:

FUNDA! Va rog am nevoie de sfaturile voastre.deci mie imi place de un baiat de 2 ani si el a fost in scoala cu mine.mereu se uita frumos la mine iar acum cateva luni a inceput sa ma strige "pissii", cand a scapat mingea mi-a cerut-o mie sa i-o dau.si plus de asta intr-o zi cand eram pe gard cu o prietena a venit si s-a asezat exact langa mine(el mai era cu 2 baieti cu care nu e de obicei asa:-s) si zicea ca lu' unu din ei ii place de me bineinteles ca nu am crezut. dar doar eu cu el >vorbeam:" aia 2 si prietena mea nu ziceau nimic.Si el zicea ca stie cum ma cheama, ca am idul pe hi5.alta data misca gardul si eu nu vroiam sa par ca il bag in seama si pana nu m-am uitat la el misca gardul in continuu.Si cand ma vede din departare zambeste si ii da un cot celui de langa el. Ce credeti? va rog frumos spuneti parerea voastra. sinceri credeti ca ma place? :-s

3 răspunsuri:
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Eu cred ca te place dar e putin cam necioplit sa te strige pisi. Eu personal nu m-as uita la unul care-mi zice asa. Pisi sa strige vagaboandele nu pe mine, dar daca iti place si tie combinati-va si fiti fericiti:*

| simonica57 a răspuns:

Eu cred ca te place

| CatalinAndrei01 a răspuns:

Te place sigur.Eu zic sa-i spui si tu ca il placi. Funda? big grin