| LoveYouR a întrebat:

Funda! Va rog dati un raspuns rapid! puppy dog eyes :* De curand am fost la Venetia si am luat niste suveniruri pentru prieteni, familie, iubit. Iubitului meu i-am cumparat o cheie (breloc) cu niste inimioare pe ea etc. In seara asta vreau sa i-o dau. Dar ce sa ii spun? O prietena de-a mea spunea ca sa ii zic ceva de genul : " Este cheia de la sufletul meu/inima mea. Sa ai grija de ea..." ceva de genul. Dati-mi niste idei de ce i-as putea spune cand ii dau cheia...

4 răspunsuri:
| albastrualb77 a răspuns:

Daca crezi ca si el simte la fel, atunci da, ai putea sa ii spui asa, dar daca nu, atunci ai grija sa nu suferi, papa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astea-s replici deja fumate. Zi ca i-ai luat un amarat de breloc ca nu aveai bani sa ii iei cema mai "bengos" si gata.

| UngUrU777 a răspuns:

E frumos cea ce a zis prietena ta!

| Iftimoaia_Aura_1996 a răspuns:

Eu zic sa ii spui asta, e foarte frumos!