| CLASSICUL a întrebat:

Fundita + Vot!

Am o intrebare ciudata pentru voi... doar din pura curiozitate.

Ce riscam cand facem sex neprotejat? (infara de copii)

Si ce boli putem sa luam unu de la altu cand o facem? (Si cum ne vindecam daca exista posibilitatea sa luam o asemenea boala de-la cineva?

2 răspunsuri:
| CocoMexii a răspuns:

Daca faci sex neprotejat poti risca sa te imbolnavesti foarte usor, poti sa iei HIV, asta e cel mai cunosc in acest caz... daca persoana cu care o faci este si el/ea bolnav/a iti poate transmite cu usurinta virusurile happy Foloseste prezervativul ca e cel mai bine!

| CLASSICUL explică:

Doamne... dar de ce nu arata tot ce am scris aici? sad