| Alanonimdepetpu a întrebat:

Gay sau bisexual înseamnă să fii atras de un băiat sentimental? Dacă ma atrag fetele tranny sunt gay? Gen sunt atras de penisuri dar nu pot sa am sentimente pentru asa ceva, doar pentru o fata normala, deja ma excita o fata tranny dar când ma masturbam după ce aveam orgasm nu ma mai atrăgea deloc, numai fetele normale ma atrăgeau care e explicația și cum pot scăpa de asta și sa ma atraga doar fetele normale? Va rog tratați cu seriozitate

Răspuns Câştigător
| Lawrrrr a răspuns:

Gay sau bisexual înseamnă a fi atras atat sexual cât și emoțional de același sex. Ce ai tu tinde mai mult către o fantezie/fetish sau ceva de genul.

| wajenam673 a răspuns (pentru Lawrrrr):

A ok, m-am speriat ca sentimental nu ma atrag băieții și transexualii

6 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Poti fi pansexual. Te atrag atât fetele cat si băieții fie trans sau cisgender

| Edyy5555 a răspuns:

Eati bisexual si inca nu ti-ai conturat sexualitatea.

| Alanonimdepetpu explică (pentru Edyy5555):

Pot sa fiu doar hetero?

| k3zZar a răspuns:

Nu stiu ce sa zic. Probabil esti homo. Pana la urma fetele ''tranny'' au sau au avut p...

| wajenam673 a răspuns (pentru k3zZar):

Da da gen nu as putea avea o relație sau ceva, numai cu o fata normala as putea avea o relație o căsnicie etc.