| Comanescu_Stefan_2000 a întrebat:

Gen vorbesc cu una de 2 luni
Ne dam poze, radem, glumim, ne spunem ce facem chestii.
Dar vine dar ul. Deci: Dar mi-a zis de cateva ori ca ea cauta doar prieteni chestii socoteli.
Vorbeste f mult cu mine si i am dat de inteles ca o plac. Insa eu cred ca si ea ma place.
Suntem acelasi liceu 17 ani eu 16 ea. Cand ne intalnim ne emotionam si vorbim prostii sau nu vorbim deloc desi vorbim cu orele cand nu suntem face2face. Cel putin eu nu prea vorbesc cand am emotii.
Ii iau niste flori de 8 martie si o intrebi daca vrea sa fie cv mai mult sau nu. Nu mai astept, nu am ajuns sa fiu la mana unei fete.

Fac rau daca o intreb de 8 martie? Sau cum ar trebui. Am emotii in preajma ei si sigur fac o gafa ????

Răspuns Câştigător
| HazelEyes77 a răspuns:

Deloc. E chiar bine sa deschizi subiectul asta de ziua femeii. Trebuie sa lamuriti odata ce e intre voi daca sunt sentimente si din partea ei. Si de ce va simtiti stanjeniti unul in preajma celuilalt cand voi vorbiti ore in sir la telefon vrute si nevrute ...va placeti reciproc parerea mea. Ea e mai retinuta in a ti arata deschis ce simte. Nu te teme n o sa faci o gafa daca o intrebi ce simte pentru tine.

| Comanescu_Stefan_2000 explică (pentru HazelEyes77):

Îh. i am dat flori si s-a panicat. Ne am panicat amandoi? O intreb la urmatoarea ocazie... M am saturat sa astept.
Ms frumos de ajutor. Tuturor

3 răspunsuri:
| oanaOanaoanaOana a răspuns:

Ai incredere in tine si nu o să faci nicio gafa. Referitor la 8 martie...eu consider că poti sa o intrebi...pana la. urma toată lumea are o limita.

| Schwartz_Marcus_1993 a răspuns:

Deci gen nu m-ai vb cu gen fii barbat cand vb cu ea zii direct vrei sa fii cu mine sti ca ne intelegem foarte bine si ca eu te plac asa ca alege ce vrei sa faci pe viitor si fii serios cand vb cu ea si m-ai zii ca ori e cu tine ori nu va m-ai vb niciodata pentru ca nu poti trai fara ea