| 19Martinel98 a întrebat:

Ghici cine s-a intors laughing). Am revenit cu alte intrebari tampite pentru voi, dar relevante pentru mine.
1) Bai, cum va simtiti stiind ca fata pe care o iubiti sau na, obiectul cu care aveti o aventura a mai fost regulata de altii. Gen va ganditi ca nu doar voua v a facut oral sau nu doar voi v ati bagat el pulos acolo. Cine stie ce barbat "sanatos" (adica cu boli gen sida) a mai trecut prin ea.
2) Asta i pentru "smekerasyy" care au avut multe femei si si au batut joc de ele. Sunt curios, ce reactie ati avea daca mi as trimite baiatul sa va arate cum v a regulat si slobozit fata?
3) Pentru doamne. De ce va place asa mult el pulokul si ajungeti sa va "sparga" aproape oricine? Prin oricine ma refer la personaje care abia pot lega 2 cuvinte, n au nici bani, nici caracter, etc.
De asemenea, de ce pozati in curve pe Instagram? De ce nu va faceti un canal de videoclipuri pe un site pornache?

Daca ai chef de sa ma iei la rost, la misto sau sa nu raspunzi in cel mao serios mod, da mi fie mesaj, fie nu mai comenta.

5 răspunsuri:
| Plato a răspuns:

1) prezervativ si nu mai conteaza
3) in cazul ala nu ai voie sa folosesti cuvantul "doamna"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.) Imi e scarba când stiu cata sperma convietuieste in ea.

2) cele care se lasã in bataie de joc sau au anumite "probleme". Au probleme cu taticu, daddy issues" Deci ar fi vina mea ca nu am educat-o destul de bine pe fata mea incât sa stie ce tip de baieti sa-si aleaga.

3) stiu tu esti perfect si ãia naspeturi de cocalari.

Nu postez pe Instagram.

| SandraEve a răspuns:

1- Eu daca as fi baiat, m-as simti destul de prost, probabil daca as iubi-o si mi-ar arata ca are acum un caracter mult mai moral as putea trece cu vederea restul escapadelor.
2- Chiar mi-ar placea daca ai putea face asta tuturor smecherasilor laughing
3- Nu toate sunt asa. Cele care ajung sa o faca aproape cu oricine fie sunt nebune, nimfomane, fie o fac cu un interes ascuns( in sensul ca acel barbat i-a promis ceva in schimbul partidei).
Pozatul pe insta, eh... Parerea mea e ca duc lipsa de atentie si doar asa pot primi atentia necesara sa isi faca plinul cu doza zilnica de ego. Un cur si niste sani au, atat. Fiecare etaleaza ce are mai bun

| SG1995 a răspuns (pentru SandraEve):

Adică să înteleg că aștepți ca partenerul să fie virgin?

| SandraEve a răspuns (pentru SG1995):

Nu, vorbeam din perspectiva barbatului. Nu cred ca m-as simti foarte confortabil cu o fata "gaurita" de tot cartierul langa mine. Doar daca mi-ar dovedi ca acum s-a schimbat si are cateva principii morale
Eu ca fata nu astept vreun virgin sau vreun expert. Imi e indiferent, astept iubire