| scorpiaX a întrebat:

Grada TPU.
cand onfaci pentrubprima data doare? curge sange / curge mult? cum am putea sa scapam de momentul ala jenant vand curge gandele? cam cat curge? ce am putea face sa nu lasam pete de sange?
din perspectiva unui baiat, ce ar trebui sa faci ca fata sa fie relaxata si sa sa nu o doara, ar trebui sa pun un şervetel sub?

3 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

1. doare? da doare
2. carge mult sange? depinde cat de tare impingi penisul
3. putem scapa de momentul cand curge? nu poti
4.cat curge? vreo 3 L
5. nu poti

daca vrei sa nu patezi SFANTUL CEARSAF poti pune un prosop sub curul fetei, ca sa fie relaxata si bla bla, desi este foarte greu daca e verginica, va fi incordata si va fi neplacut

| XxBlueRosexX a răspuns:

Deci:
1) de durut doare foarte putin sau tare
2) Sange nu curge foarte mult sau poate deloc
3) Sa scapati de monetul ala nu va uitati la sange
4) Curgdoar cateva picaturi
5) Pune sub ea un prosop sau ceva in afara de servetele, dar alea sa le ai la indemana cand va curge sangele sa aiba cu ce sa se stearga.
Si trebuie sa fie relaxata sa nu o doara deci fara sa ii fie frica pentru ca e o chestie absolut normala, chiar daca e virgina...si foloseste prezervativ sa nu iei sau sa ii dai vreo boala sau infectie.

| Deliric1924 a răspuns:

Ai nevoie de un furtun ca sa-l introduci in vaginul fetei si de un bidon de 5 l, pentru ca va curge mult sange, in unele cazuri se umple si o cisterna.
Bagi furtunul in vagin si faci aceeasi pasi ca atunci cand acoti vin din damigeana.